امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۱۸:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 83876
تاریخ انتشار: ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۱۹:۰۶
تعداد بازدید: 25
علامه عارف حسین واحدی پنجشنبه شب در حاشیه کنفرانس دفاع از شیعیان پاکستان در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در مشهد و درباره فعالیت‌های حزبی شیعیان در کشور ...

علامه عارف حسین واحدی پنجشنبه شب در حاشیه کنفرانس دفاع از شیعیان پاکستان در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در مشهد و درباره فعالیت‌های حزبی شیعیان در کشور پاکستان اظهار داشت: ما در دو انتخابات سلفی‌ها را شکست دادیم و ما پنجره پارلمان را به روی سلفی‌ها بسته‌ایم.

وی با بیان اینکه ما باید فعالیت‌های حزبی خود را در پاکستان ادامه دهیم، بیان داشت: حزب ما با عنوان تحریک در پاکستان بسیار در حال پیشرفت است و روابط خوبی با شیعیان پارلمان پاکستان دارد.

واحدی افزود: ما در مجلس سنای پاکستان نماینده داشتیم و البته دیگر شیعیان پارلمان پاکستان نیز با سیاست‌های ما همراه هستند و فعالیت‌های حزبی ما بیشتر شده و به دنبال این هستیم که نمایندگان اصلی حزب در پارلمان حضور داشته باشند.

وی در خصوص مجمع علمای شیعه پاکستان نیز گفت: این مجمع در سال‌های نخست انقلاب اسلامی زیر نظر امام خمینی(ره) شروع به کار کرد و بعد از آن هم نیز با تبعیت از مقام معظم رهبری پیوسته به کار خود ادامه داد.
انتهای پیام/2202/ع30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها