امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۱۷:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 83894
تاریخ انتشار: ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۱۹:۰۶
تعداد بازدید: 21
حامد فنایی در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس با اشاره به ورود سامانه بارشی جدید به کشور، اظهار داشت: در ساعات بعدازظهر امروز یک سامانه بارشی جدید از ...

حامد فنایی در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس با اشاره به ورود سامانه بارشی جدید به کشور، اظهار داشت: در ساعات بعدازظهر امروز یک سامانه بارشی جدید از سمت غرب و شمال غرب وارد کشور می‌شود.

کارشناس سازمان هواشناسی در ادامه با بیان اینکه این سامانه بارشی مناطق واقع در غرب و شمال غرب کشور را تحت تأثیر قرار می‌دهد، افزود: بر همین اساس رگبار و رعد ‌و برق خفیف، همچنین افزایش ابر و وزش باد در این مناطق دور از انتظار نخواهد بود.

وی اضافه کرد: به سبب تقویت این سامانه بارشی، گستره بارش‌ها طی روزهای شنبه و یکشنبه هفته پیش‌رو نیمه غربی کشور را به استثناء مناطق واقع در جنوب غرب کشور در بر می‌گیرد.

فنایی همچنین با بیان اینکه بارش‌ها طی روزهای شنبه و یکشنبه در نیمه غربی کشور ادامه می‌یابد، بیان داشت: طی روز جاری به سبب وزش شدید باید در نیمه شرقی کشور در برخی نقاط شاهد گرد‌ و خاک و کاهش دید خواهیم شد.

این کارشناس سازمان هواشناسی درباره تغییرات دمای هوا، ابراز داشت: تغییرات دما در مناطق مختلف کشور قابل ملاحظه نخواهد بود.

وی با بیان اینکه بیشینه دمای هوای تهران طی امروز و فردا 29 تا 30 درجه‌ سانتی‌گراد است، گفت: پیش‌بینی می‌شود امشب و با احتمال بیشتر فردا در ساعات بعدازظهر ارتفاعات تهران بارش را تجربه کند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها