امروز : یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 17
۰۹:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 83913
تاریخ انتشار: ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۱۹:۰۶
تعداد بازدید: 28
حمید استیلی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در خصوص جلسه هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: در جلسه‌ای ...

حمید استیلی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در خصوص جلسه هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: در جلسه‌ای که برگزار کردیم در ابتدا چارت تشکیلاتی باشگاه در دستور کار بود تا بتوانیم باشگاه پرسپولیس را شکل بدهیم. با چارت تشکیلاتی خیلی از مشکلات باشگاه پرسپولیس حل خواهد شد. در این بین چند برنامه مورد بررسی قرار گرفت و قرار شد در جلسه بعدی طبق جدول و نظرات اعضای هیأت مدیره بهترین را انتخاب و پس از تأیید آن را در باشگاه عملی کنیم.

وی افزود: اما مهم‌ترین بحث حساب‌های مسدود باشگاه پرسپولیس بود که همه به دنبال راه‌حلی قانونی برای رفع این مشکل هستیم به همین دلیل چند راه‌حل به دقت مورد بررسی قرار گرفت. باید این خبر خوب را بدهم اگر اتفاق خاصی پیش نیاید در هفته جاری مشکلات حساب‌های مسدود شده حل خواهد شد و پول لازمه به حساب‌ها ریخته و در اولین حرکت بدهی بازیکنان را پرداخت خواهیم کرد.

سخنگوی هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس تأکید کرد: یکی دیگر از بحث‌های اصلی هیأت مدیره توجه به تیم‌های پایه بود و شرح و وظایفی که برای کمیته فنی قرار است در نظر گرفته شود یک سری افراد از اعضای کمیته فنی با رحیمی دیدار کردند و حتی گفت‌وگوهایی نیز داشتند تا نقطه‌نظرات اعلام شود و شرح و وظایف را به همه افراد بدهیم. در هفته جاری نیز با بقیه اعضای کمیته فنی صحبت‌های لازم با توجه به اختیارات رحیمی در این حوزه انجام خواهد شد تا تیم پرسپولیس تبدیل به یک باشگاه شود و فقط تیم نشود. به نظر من این کمیته فنی می‌تواند بازوی اجرایی مدیرعامل برای باشگاه پرسپولیس باشد و قطعاً می‌تواند به باشگاه کمک کند مخصوصاً در بخش آکادمی و استراتژی‌های فوتبال.

وی در پایان درباره حمایت مجدد از علی دایی در هیات مدیره نیز گفت: بله، یکی از موارد بحث علی دایی بود که همه اعضا با اکثریت آراء از او حمایت کردند تا سرمربی پرسپولیس بتواند به اهدافش برسد.
انتهای پیام/خ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها