امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۰۱:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 83917
تاریخ انتشار: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۰:۳۶
تعداد بازدید: 137
به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس، مراسم تجلیل از عوامل مجموعه تلویزیونی «خط» به کارگردانی «عباس رنجبر» امروز -19 اردیبهشت- باحضور احمد مسجد ...

به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس، مراسم تجلیل از عوامل مجموعه تلویزیونی «خط» به کارگردانی «عباس رنجبر» امروز -19 اردیبهشت- باحضور احمد مسجد جامعی رئیس شورای شهر تهران، محمدهادی ایازی معاون سابق فرهنگی هنری شهرداری تهران، حبیب کاشانی عضو شورای اسلامی شهر تهران، حسین مسافرآستانه، فضل‌الله شریعت‌ پناهی مدیر گروه اجتماعی شبکه 3 سیما، عوامل سریال و نمایندگان رسانه‌های جمعی در تالار آبگینه برگزار شد.

بنا بر این گزارش، در ابتدای این مراسم رنجبر در سخنانی گفت: در ابتدا صحبت‌هایی با آقای کاشانی داشتیم و و پس از آن هم نشستی با دکتر ایازی داشتیم و گویا ایشان هم کمبود اخلاق شهروندی را حس کرده بود و سریع به آقای رمضانی گفتند که قرارداد را بنویسند. بعد هم با آقای کیانی بودیم که مدیریت فرهنگی داشتند نه مدیریت سرهنگی.

وی ادامه داد: شهرداری به قلم مجموعه ما اعتماد کرد و شهرداری و شبکه سه سیما به سرعت با هم پیوند خوردند.

به گزارش فارس، در ادامه مراسم نیز مسجدجامعی در سخنانی اظهارداشت: مهم‌ترین وظیفه ما به عنوان مسئولان شهری کار در حوزه رفتار، عملکرد و عمل اجتماعی است که آن را مدیریت می‌کنیم. مسائل عمرانی و کالبدی ذیل مسائل اجتماعی است.

وی ادامه داد: شهر برای شهروند است و نه برعکس و در این حالت انسان اهمیت پیدا می‌کند. انسان یک ساخت فردی و یک ساحت جمعی دارد و آنچه برای ما بیشتر اهمیت دارد، ساحت جمعی است. در دنیای امروز فضای مجازی و شیوه زندگی؛‌انسان‌ها را به سمت تنهایی پیش می‌برد و همه حس تنهایی داریم و این حس به دلیل زایل شدن اجتماع است.

همچنین در بخش دیگری از مراسم از محمود پاک‌نیت که نقش حاج رئوف را ایفا کرده بود، تجلیل شد. پاک نیت هنگام دریافت جایزه خود عنوان داشت: انسان همیشه می‌تواند ساخته شود. ما به دنیا نیامده‌ایم که گناه کنیم و گناه آلود این جهان را ترک کنیم. می‌توانیم گناهانمان را پاک کنیم و انسان از این دنیا برویم.

آشا محرابی بازیگر نقش سوگند نیز هنگام دریافت هدیه خود اظهارداشت: آنچه که باعث شد سوگند بتواند سیاوش را بپذیرد، اعتماد این دختر به پدر خود بود. وقتی حاج رئوف چیزی را می‌گوید و تصمیم می‌گیرد، دخترش هم از او پیروی می‌کند.

به گزارش فارس، سخنران بعدی مراسم ایازی بود که گفت: مسائل اجتماعی امروز جزو مسائل حساس است و جامعه ما انتظار دارد که اهالی فرهنگ و هنر در حوزه مسائل اجتماعی ورود پیدا کنند و آنها را بیان کنند.

وی افزود: شما در آینده‌ای نزدیک شاهد خواهید بود که موضوعات اجتماعی به نحوی بیان خواهند شد که نقش جدی‌تری را اصحاب فرهنگ ایفا خواهند کرد.

به گزارش فارس، تجلیل از عوامل سریال بخش دیگر این مراسم بود. کامران تفتی هنگام دریافت هدیه خود درمطلبی کوتاه اظهارداشت: در سریال خط همه ادب و اخلاق رابه من یاد دادن که هرقدر سرت پایین‌تر بود، جایزه بزرگ‌تری در انتظار توست. من از حامیان سریال درخواست می‌کنم که سری دوم سریال خط هم ساخته شود. قول می‌دهیم بی‌نقص‌تر و بهتر باشد و اتفاق بزرگ‌تری بیافتد.

کل کل فوتبابی ایمان صفا که طرفدار تیم پرسپولیس بود، با غفاری مجری برنامه که طرفدار تیم استقلال بود نیز از حواشی این مراسم بود که در طول اهدای جوایز ادامه داشت.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها