امروز : چهارشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 24
۰۳:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 83951
تاریخ انتشار: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 21
غلامعلی حدادعادل نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، پیرامون ...

غلامعلی حدادعادل نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، پیرامون انتصاب هراتی و برخی از افراد وابسته به فتنه در دانشگاه آزاد گفت: توصیه ما همیشه به رئیس دانشگاه آزاد این بوده از کسانی که در فتنه فعال یا موثر بوده یا مشکلاتی این چنینی دارند، استفاده نشود.

حدادعادل افزود: امیدوارم در دانشگاه آزاد و تمام دانشگاه های دیگر این اصل رعایت شود و دانشگاه آزاد در انتصاباتش دقت لازم را داشته باشد.

وی ادامه داد: بحث من روی یک شخص خاص نیست و توصیه من در رابطه با همه افرادی است که به نوعی در فتنه موثر بوده اند یا رفتارهای اشتباهی در این رابطه با نظام داشته‌اند.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در خاتمه در رابطه با همایش دلواپسم نیز گفت: مسئولان باید از انتقاداتی که به آنها کمک می‌کند استفاده کنند، البته عده‌ای هم حق دارند برای مذاکرات هسته‌ای نگران باشند و ممکن است کسی از روی دلسوزی نقدی داشته باشد و ما باید از نقدهای به جا استقبال کنیم.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها