امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۱۰:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 83952
تاریخ انتشار: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 38
به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، بعد از اعلام تجمع دانشگاهیان در مقابل مجلس برای حراست از دستاوردهای ...

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، بعد از اعلام تجمع دانشگاهیان در مقابل مجلس برای حراست از دستاوردهای هسته‌ای توسط دانشجویان دانشگاه شریف، بسیج دانشجویی دانشکده علوم و فنون قرآن تهران نیز با صدور بیانیه‌ای ضمن حمایت از برگزاری چنین اجتماعی اعلام کرد مانند دیگر دانشجویان در این اجتماع حضور خواهند یافت.

متن بیانیه این تشکل دانشجویی بدین شرح است:
«باسمه تعالی

وَ لَن تَرْضىَ‏ عَنکَ الْیهَُودُ وَ لَا النَّصَارَى‏ حَتىَ‏ تَتَّبِعَ مِلَّتهَُمْ  قُلْ إِنَّ هُدَى اللَّهِ هُوَ الهُْدَى‏  وَ لَئنِ‏ِ اتَّبَعْتَ أَهْوَاءَهُم بَعْدَ الَّذِى جَاءَکَ مِنَ الْعِلْمِ  مَا لَکَ مِنَ اللَّهِ مِن وَلىِ‏ٍّ وَ لَا نَصِیر. (بقره . 120 ) و یهودیان و مسیحیان از تو راضى نخواهند شد، تا از آیین آنان، پیروى کنى. بگو: براستى راهنمایى خدا، تنها راهنمایى (حقیقى) است و اگر بعد از دانشى که به تو رسید، از هوس‏هاى آنان پیروى کنى، هیچ سرپرست و یاورى، از سوى خدا، براى تو نخواهد بود.

بدون تردید آنچه که غرب  به دنبال آن است نه انرژی و فناوری هسته ای است، بلکه همان چیزی است که بارها در بیانات امام خمینی (ره) و امام خامنه‌ای( مدظله العالی) بیان شده است و آن چیزی جز از بین بردن اسلام ناب و استحاله نظام جمهوری اسلامی ایران نیست. غرب می داند که قدرت جمهوری اسلامی ایران از انرژی هسته‌ای یا فناوری هسته‌ای ناشی نمی‌شود، بلکه قدرت ایران ریشه در مقاومت و باور نظام و مردم آن است.

مذاکرات هسته‌ای به عنوان فرصتی برای تحمیل خواسته‌های نامشروع غرب بر دولتمردان جمهوری اسلامی ایران تنها می تواند پله‌ای باشد برای گام‌های بعدی غرب در سلب تدریجی استقلال و خودباوری نظام جمهوری اسلامی ایران.

لذا ما هم به تبع بی‌اعتمادی بسیاری از بزرگان کشور و در راس آن‌ها امام خامنه‌ای(مد ظله العالی) به جبهه غربی، نسبت به توافق نهایی ژنو دلواپس و نگران هستیم به همین جهت از نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی که  وظیفه ی نظارت را بر عهده دارند انتظار داریم که از حقوق مسلم ملت مراقبت نمایند و نگذارند که نسل امروز ما در مقابل نسل‌های آینده شرمنده باشد که ترکمنچای دیگری در مقابل دیدگان این نسل به امضا رسیده است.

از مواضع تمام کسانی که دلواپس این توافق هستند به خصوص بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی شریف حمایت کرده و چنین مواضعی را مورد تایید قرار می دهیم.»
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها