امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۰۸:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 83968
تاریخ انتشار: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 60
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از مشهد، آیت‌الله سید احمد علم‌الهدی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه این هفته مشهد در جوار ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از مشهد، آیت‌الله سید احمد علم‌الهدی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه این هفته مشهد در جوار ضریح منور امام رضا (ع) با بیان اینکه منتقد دولت نیستم، گفت: بنده به عنوان یک طلبه در تربیون نماز جمعه فقط نهی از منکر می‌کنم و این حداقل کاری است که باید در نماز جمعه انجام شود.

وی به سخنان رئیس جمهور در مراسم تقدیر از معلمان کشور اشاره کرد و ادامه داد: رئیس جمهور در این برنامه مطرح کردند که دشمن فرهنگ ما را هدف قرار داده و قصد دارد با تهاجمات گسترده‌ای بر اخلاق و رفتار ما تاثیر و با سبک زندگیمان مقابله کند.

عضو مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: آیا ما باید جاده‌های لشگرکشی دشمن را باز نگه‌ داریم! آیا این تهاجم فرهنگی با ابزاری غیر از ماهواره و نرم‌افزارهای اجتماعی انجام می‌شود!

علم‌الهدی اظهار کرد: شورای عالی مصادیق مجرمانه اعلام کرده است نرم‌افزار واتس‌آپ باید مسدود شود.

امام جمعه مشهد گفت: وزیر ارتباطات می‌گوید تا جایگزینی برای نرم‌افزارهای واتس‌آپ پیدا نشود نباید آن‌ها را مسدود کرد آیا استفاده از این غذای مسموم تا جایگزینی غذای جدید باید ادامه یابد.

علم‌الهدی با اشاره به طراحی نرم‌افزاری جدید توسط فارغ‌التحصیلان دانشگاه امام صادق (ع) افزود: این نرم‌افزار می‌تواند جایگزینی برای نرم‌افزارهای مخرب باشد، کمکشان کنید تا این نرم‌افزار هر چه سریع‌تر راه‌اندازی شود.

وی در ادامه عنوان کرد: ایشان در فرمایشی دیگر واکسینه‌کردن جوانان را در مقابل تهاجم فرهنگی پیشنهاد کرده‌اند حال باید گفت اگر وبا در یک شهری وارد شد باید مردم را واکسینه کرد و همزمان آب‌های آلوده به میکروب وبا را وارد شهر کرد؟ آیا این‌گونه می‌خواهند مردم شهر را واکسینه کنند.

امام جمعه مشهد افزود: وظیفه‌ ما کمک به دولت است و برای موفقیت دولت دعا می‌کنیم.

علم‌الهدی گفت: مگر چقدر بی‌دین در این کشور داریم که برای راضی کردن آن‌ها این حرف‌ها را می‌زنید آن هم در کشوری که فقط در یک روز 700 نماز جمعه برگزار می‌شود و این همه زن و مرد مومن و متدین در آن شرکت می‌کنند.

وی تاکید کرد: بنده وظیفه سیاسی ندارم، وظیفه‌ بنده نهی از منکر است که این حداقل کاری است که باید انجام دهم.

امام جمعه مشهد تصریح کرد: علت اینکه امسال از جانب رهبر معظم انقلاب سال اقتصاد و فرهنگ نامگذاری شده است این است که دشمن اقتصاد و فرهنگ مردم را هدف قرار داده است دشمن می‌خواهد فرهنگ دینی را از بین ببرد و به اهداف خودش دست یابد.
انتهای پیام/2202/م30
برچسب ها:
آخرین اخبار