امروز : چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۲۲:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 83983
تاریخ انتشار: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 27
علیرضا سلیمی، عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس و با ...

علیرضا سلیمی، عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس و با اشاره به بیانات و رهنمودهای مقام معظم رهبری در دیدار با معلمان سراسر کشور، اظهار داشت: متأسفانه بعضی از نسل‌ها در بدنه آموزش و پرورش با رویکرد سیاسی بوده است.

وی افزود: به همین کیفیت این یک هشدار توسط مقام معظم رهبری است که با توجه به اینکه بدنه آموزش و پرورش متعهد، انقلابی، متدین، وفادار به نظام و ولایت است، به واسطه تفاوت سلیقه‌های سیاسی جابجایی‌ها و انتصابات صورت نگیرد.

سلیمی ادامه داد: انتظار ما این است که آموزش و پرورش از همه ظرفیت‌ها و نیروها استفاده کند و صرفاً به دلیل اینکه فردی سلیقه سیاسی دیگران را نمی‌پذیرد، جابجا نشود.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نگاه‌های سیاسی برای آموزش و پرورش خطرناک است، خاطرنشان کرد: گاه گفته شده و توسط بعضی از معاونان وزیر آموزش و پرورش که مثلاً فلان مدیر با توجه به اینکه سلیقه سیاسی خاصی دارد باید جابجا شود؛ این نگاه قطعاً برای آموزش و پرورش خطرناک و آسیب‌زا است و آموزش و پرورش را به چالش می‌کشد.

وی تصریح کرد: انتظار این است که دوستان در آموزش و پرورش از تمام ظرفیت‌های آموزش و پرورش استفاده کنند و نگاه سیاسی نداشته باشند که آموزش و پرورش جای تربیت، علم‌آموزی، بالندگی و به تعبیر مقام معظم رهبری «همه نخبگان کشور در این بستر رشد و نمو پیدا کرده‌اند و در این بستر درخت تناور پیشرفت‌های کشور رقم خورده است.»

سلیمی ابراز امیدواری کرد: انتظار داریم با تمسک به این رهنمود شاهد آموزش و پرورش پویا، فعال، بانشاط و سرزنده و رو به پیشرفت داشته باشیم.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها