امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۰۹:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 83989
تاریخ انتشار: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 49
یحیی سخنگویی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس با اشاره به واریز نخستین مرحله از اعتبارات تأمین هزینه‌های کمک‌ توانبخشی به ادارات بهزیستی سراسر کشور ...

یحیی سخنگویی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس با اشاره به واریز نخستین مرحله از اعتبارات تأمین هزینه‌های کمک‌ توانبخشی به ادارات بهزیستی سراسر کشور اظهار داشت: نخستین مرحله از این اعتبارات تا پایان اردیبهشت واریز خواهد شد.

وی تصریح کرد: سال گذشته با تخصیص اعتبارات در بخش تأمین هزینه‌های کمک توانبخشی معلولان گام خوبی برداشتیم و امسال نیز ادامه آن طرح‌ها اجرا خواهیم کرد.

سخنگویی خاطرنشان کرد: اجرای بیمه تکمیلی و بیمه درمان یکی از سیاست‌های اصلی سازمان بهزیستی کشور است که در این راستا تمهیدات خوبی پیش‌بینی شده است.

معاون امور توانبخشی بهزیستی کشور در خصوص چگونگی و نحوه اجرای بیمه تکمیلی معلولان گفت: این بخش ساز و کارهای خود را دارد که به سطح ادارات بهزیستی استانها ابلاغ شده و در واقع معلولان با مراجعه به بهزیستی استان‌ها و تحویل مدارک مبلغ پرداخت شده از جیبشان را دریافت می‌کنند.

وی ادامه داد: با اجرای فاز دوم هدفمندی‌ یارانه‌ها تعدادی از معلولان جدید به چرخه حمایتی اضافه می‌شوند و این افراد از تسهیلات مختلف از جمله اشتغال، مستمری و ... استفاده خواهند کرد.

سخنگویی گفت: پرداخت وام اشتغال به معلولان یکی دیگر از سیاست‌های سازمان بهزیستی است که در این راستا تمهیدات لازم پیش‌بینی شده است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها