امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۱۱:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 83990
تاریخ انتشار: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 49
مجتبی شاکری در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی فارس با اشاره به برنامه‌ریزی شورای شهر تهران برای توسعه مراکز فرهنگی در سطح شهر اظهار داشت: رایزنی‌های ...

مجتبی شاکری در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی فارس با اشاره به برنامه‌ریزی شورای شهر تهران برای توسعه مراکز فرهنگی در سطح شهر اظهار داشت: رایزنی‌های متعددی در این خصوص با معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری صورت گرفته است.

وی تصریح کرد: در دوره چهارم شورای شهر اعضا توجه ویژه‌ای را به مباحث فرهنگی و ورزشی دارند که در همین راستا با همکاری شهرداری تهران طرح‌های خوبی اجرا خواهد شد.

شاکری با اشاره به برنامه 5 ساله دوم شهرداری تهران گفت: در این برنامه به بخش فرهنگ توجه ویژه‌ای شده و از شهرداری خواسته شده که به این موضوع توجه بیشتری را نسبت به برنامه 5 ساله اول داشته باشند.

عضو شورای اسلامی شهر تهران در خصوص چگونگی توسعه مراکز فرهنگی در سطح شهر گفت: این موضوع ساز و کار خود را دارد و در واقع تمهیدات آن کاملاً پیش‌بینی شده است و شهرداری ملزم به اجرای طرح‌های در نظر گرفته شده است.

شاکری گفت: یکی از سیاست‌های شورای چهارم راه‌اندازی مراکز فرهنگی در محلات است با این کار می‌توانیم خدمات خوبی را به شهروندان در محلات و به صورت رایگان ارائه دهیم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها