امروز : جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 22
۰۰:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 83995
تاریخ انتشار: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 50
ناصر خدرنژاد در گفت‌و گو با خبرنگار جامعه فارس در خصوص دستاوردهای سفر اخیر خود به عربستان گفت: در این سفر با هواپیمایی سعودی در خصوص پرواز‌های حج و ...

ناصر خدرنژاد در گفت‌و گو با خبرنگار جامعه فارس در خصوص دستاوردهای سفر اخیر خود به عربستان گفت: در این سفر با هواپیمایی سعودی در خصوص پرواز‌های حج و مشکلات پرواز‌های عمره جلساتی را داشتیم که قرار شد هرچه سریعتر زمان پروازها را به ما اعلام کنند همچنین مشکلاتی که با سعودی ایرلاین داشتیم را مطرح کردیم.

وی ادامه داد: در جلسه با وزیر حج عربستان نیز موضوعاتی مانند پایان عمره و سهمیه بندی زائران مطرح شد تا برای ماه‌های رجب و شعبان سهمیه بندی را برای کشور ما در نظر نگیرند.

معاون حج و عمره سازمان حج و زیارت با اشاره به موسم حج سال جاری گفت: برنامه‌هایی که برای مشاعر داریم را مطرح کردیم و قرار شد نقشه‌های محل اسکان زائران را در مشاعر زودتر به ما ارائه دهند تا بتوانیم زائران و مدیران را توجیه و نقشه‌های آنها را آماده کنیم.

خدر نژاد افزود: همچنین در این سفر با مدیران و مسئولان اجرایی نیز دیدار داشتیم و تذکراتی که لازم بود به آنها داده شد.

وی تصریح کرد: یکی از اقدامات مهمی که در این سفر صورت گرفت اضافه شدن یک پرواز به پروازهای ماه رجب و شعبان بود که باعث اعزام بیشتر زائران در این دو ماه می‌شود.

خدرنژاد همچنین در خصوص وضعیت بیماری کرونا در عربستان نیز گفت: خوشبختانه تاکنون در بین زائران ایرانی موردی از ابتلا به ویروس کرونا در مکه و مدینه مشاهده نشده است و زائران از این بابت نگرانی نداشته باشند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها