امروز : جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 24
۰۵:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 83996
تاریخ انتشار: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 69
به خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اکبر حدادی، واقف خیراندیش و بازنشسته سازمان صنایع دفاع، در اقدامی خیر خواهانه یک باب مغازه به مساحت ...

به خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اکبر حدادی، واقف خیراندیش و بازنشسته سازمان صنایع دفاع، در اقدامی خیر خواهانه یک باب مغازه به مساحت 26 متر مربع به همراه پارکینگ و به ارزش ۷ میلیارد و 500 میلیون ریال را وقف کرد.

بر اساس این گزارش، این واقف نیک اندیش درباره وقف مغازه سوپرمارکت خود اظهار داشت: تا زمانی که خودم زنده هستم 99 درصد به حق التولیه و یک درصد جهت خیرات و مبرات اختصاص خواهد یافت.

به گفته حدادی، درآمد این موقوفه پس از فوت واقف به چند بخش تقسیم و اختصاص خواهد یافت.

بر پایه این گزارش، بر اساس وقفنامه بعد از فوت واقف 20 درصد از درآمد موقوفه برای سرمایه گذاری و احیای موقوفه، 10 درصد از منافع برای عزاداری در ایام فاطمیه (س)و 10 درصد نیز صرف مراسم سخنرانی و مداحی در ایام ماه محرم در مسجد قائم(عج) محل سکونت وی در محله انتهای بزرگراه شهید صیاد هزینه خواهد شد.

بر اساس وقفنامه مابقی درآمد این موقوفه صرف امور خیریه از قبیل دارو، درمان، کمک هزینه مسکن، توزیع آذوقه شب‌های ماه مبارک رمضان، عید نوروز و تهیه جهیزیه برای نیازمندان خواهد شد.

همچنین بر اساس وقفنامه، واقف تهرانی، در موقوفه خود، از مسائل فرهنگی و آموزشی هم غافل نشده و وصیت کرده است تا از درآمد این واحد تجاری، کمک هزینه تحصیل دانش آموزان و دانشجویان بی بضاعت هم پرداخت شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها