امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۲۲:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 83999
تاریخ انتشار: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 78
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، جلسه هماهنگی فرمانداران استان تهران به میزبانی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، جلسه هماهنگی فرمانداران استان تهران به میزبانی فرمانداری شمیرانات و با حضور استاندار، معاونین و فرمانداران استان تهران برگزار شد.

سید حسین هاشمی استاندار تهران در جلسه معاونین و فرمانداران استان تهران با اشاره به مهم بر شمردن تضارب آراء در کشور گفت: هیچ عقل سلیمی نمی‌پذیرد که کشور با یک نگاه اداره شود بلکه عقلای همه جناحها باید در کنار یکدیگر خدمت کنند و نباید برای خدمت کردن با سبقت از رهبری در امور خلل ایجاد کرد.
 
وی گفت: هرچند دولت اثبات کرده که از همه افرادی که در خدمت نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند به دور از گرایش سیاسی آنها در جای مناسب بهره خواهد برد.

هاشمی با توجه به بعضی رفتارهای سیاسی در روزهای اخیر افزود: قانون باید محور امور باشد و نباید برای پیشبرد امور و اهداف به بی قانونی روی آورد چرا که رضایت مقام معظم رهبری هم در این نیست و دولت هم با شعار قانونگرایی ایجاد شده و طبیعتاً با رفتار خلاف قانون کنار نخواهد آمد.

وی افزود: در بحث حجاب و عفاف یقیناً نمی‌توان کسی را پیدا کرد که آن را بی اهمیت بشمارد و همه مدیران در سطوح مختلف دولت حتماً دغدغه این موضوع را دارند و با برگزاری همایش‌ها و تجمعات البته در شأن حجاب و عفاف موافقیم نه اینکه با تعداد معدود و منشا نا‌معلوم و برنامه نامشخص باشد.

استاندار تهران ادامه داد: در صورتی که همکاری لازم صورت می‌گرفت موافقت هم داشتیم اما متأسفانه با انتخاب مکان نادرست و عدم توجه به توصیه برای تغییر مکان امکان حصول نتیجه ممکن نشد. همچنین برگزاری و بعد حرکت در خیابان قطعاً کاری خلاف قانون بوده و کسانی که دغدغه قانون دارند نباید خودشان بی قانونی کنند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها