امروز : دوشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۹ - 2020 November 30
۱۴:۵۸
کمک مالی
جنبش
کد خبر: 84
تاریخ انتشار: ۶ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۲۵
تعداد بازدید: 650
حجت‌الاسلام صدیقی در مراسم گرامیداشت شهید «البوطی»: حکومت‌های عربستان، قطر و ترکیه از کفار اطاعت می‌کنند/ البوطی در ...

حجت‌الاسلام صدیقی در مراسم گرامیداشت شهید «البوطی»:
حکومت‌های عربستان، قطر و ترکیه از کفار اطاعت می‌کنند/ البوطی در جهاد فرهنگی فرمانده جبهه توحید بود

امام‌ جمعه موقت تهران گفت: حکومت‌های عربستان، قطر و منافقین ترکیه از کفار اطاعت می‌کنند و دیر یا زود چوب ناتوانی و نفاقشان را خواهند خورد.

------------------------------------------

به گزارش پیروان موعود به نقل ازخبرنگار سیاست خارجی خبرگزاری فارس،‌ حجت الاسلام کاظم صدیقی امام جمعه موقت تهران در مراسم گرامیداشت شهید «محمد سعید رمضان البوطی» رئیس اتحادیه علمای بلاد شام که عصر دوشنبه در مسجد نور تهران برگزار شد، با بیان اینکه مکتب اسلام مکتب مقابله با ظلم، استکبار، تجاوز و دشمنی است، خاطرنشان کرد:‌ پروردگار مؤمنین را به کسب استقلال در امور فرهنگی، ‌سیاسی و اقتصادی دعوت کرده است.

وی افزود: علامه البوطی در عرصه مقابله با جنگ نرم و سخت دشمن با قلم و بیان خود در تعمیق مقاومت، تزریق صبر برای رزمندگانی که از دین و استقلال خود و کشورشان دفاع می‌کنند و هم افشای منافقین و نشان دادن مزدوری آنها برای کفار نقش داشته است.

امام جمعه موقت تهران با ذکر این نکته که کسانی که علم خود را بر پایه ایمان استوار کردند از سوی خدا درجه گرفته‌اند، گفت: علامه البوطی یکی از آنهاست که در سنگر جهاد فرهنگی، فرمانده جبهه توحید بود.

صدیقی حکومت‌های عربستان، قطر و منافقین ترکیه را که از کفار اطاعت می‌کنند، حزب شیطان خواند که دیر یا زود چوب ناتوانی نفاقشان را خواهند خورد و اظهار داشت:‌ کسانی که در برابر استکبار مقاومت می‌کنند در دلهایشان ایمان است و نتیجه صبر و مقاومت پیروزی قطعی است.

وی افزود: البوطی از نظر قلم در دنیای عرب برجستگی داشت و اگر به سلفی‌ها چراغ سبز نشان می‌داد،‌ وی را گرامی می‌داشتند، اما او راه امام حسین(ع) را در پیش گرفت و با پول، زور و تهدید سلفی‌ها سنگر را خالی نکرد.

امام‌ جمعه موقت تهران البوطی را در بین سایر علما دارای برجستگی‌های دیگری خواند که شهادت در خانه خدا و در حال عبادت یکی از آنهاست و افزود: انتقام این خون‌ها را خداوند به زودی خواهد گرفت.

 

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها