امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۱۵:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 84004
تاریخ انتشار: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 39
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از اداره‌کل روابط عمومی سازمان تأمین‌اجتماعی،  وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به همراه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از اداره‌کل روابط عمومی سازمان تأمین‌اجتماعی،  وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به همراه مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی و همچنین جمعی از نمایندگان تبریز در مجلس شورای اسلامی به بازدید از مرکز حفظ اسناد و مدارک اداره کل تأمین اجتماعی آذربایجان شرقی پرداخت و در جریان روال امور در این مرکز قرار گرفت.

‌سیدتقی نوربخش، مدیر عامل سازمان تأمین اجتماعی نیز در بازدید از این مرکز با اشاره به اینکه روند الکترونیکی کردن بایگانی‌های سازمان آغاز شده است گفت: با تحقق این هدف شاهد تحول جدی در خدمت رسانی سازمان تأمین اجتماعی خواهیم بود.

مدیر عامل سازمان تأمین اجتماعی ارتقاء همه جانبه خدمات سازمان تأمین‌اجتماعی و کسب رضایت بیمه‌شدگان را هدف اصلی تلاش و کوشش تمام مدیران و کارکنان این سازمان دانست و اظهار داشت: در سفرهای استانی با برقراری ارتباط نزدیک و تنگاتنگ با مراجعه‌کنندگان به مراکز بیمه‌ای و درمانی و همچنین کارکنان سازمان تأمین اجتماعی مسائل و مشکلات را به خوبی لمس می‌کنیم و برای رفع مشکلات و برآوردن خواسته‌های بیمه‌شدگان به تلاش خود می‌افزاییم.

وی اظهار امیدواری کرد که حضور مسئولان ارشد سازمان تأمین اجتماعی در استان‌های مختلف، افزایش انگیزه و تلاش مدیران و کارکنان سازمان برای خدمت‌رسانی بهتر به بیمه‌شدگان و همچنین حمایت هرچه بیشتر مسئولان استانی از سازمان تأمین‌اجتماعی را به دنبال داشته باشد.

انتهای پیام/

 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها