امروز : شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 18
۱۰:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 84015
تاریخ انتشار: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 93
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، علی اصغر جهانگیر در حاشیه سفر به ساری، از زندان مرکزی این شهرستان بازدید کرد. وی ضمن گفت ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، علی اصغر جهانگیر در حاشیه سفر به ساری، از زندان مرکزی این شهرستان بازدید کرد.
وی ضمن گفت وگوی چهره به چهره با مددجویان، پیگیر رفع مشکلات احتمالی در زندان ها شد و بر ارتقاء سطح خدمات بهداشت فردی و محیطی تأکید کرد.
جهانگیر، آموزش به زندانیان را از اولویت های مهم سازمان زندان ها عنوان و بر تولید آثار پژوهشی، آموزشی و تدوین محتوای آموزشی موثر در جهت خدمت به جامعه و هدایت زندانیان تأکید کرد.
رئیس سازمان زندان ها آموزش را منشاء پویایی و تکامل دانست و افزود: ما نیازمند تدوین برنامه ای جامع برای آموزش کارکنان با هدف ارتقاء سطح معلومات و تسلط بر امور در جهت خدمت رسانی مطلوب به ارباب رجوع و آموزش زندانیان به منظور اصلاح و تربیت و بازگشت شرافتمندانه به جامعه هستیم.
وی بازسازی شخصیت زندانیان و بازگشت سرافرازانه آنان به جامعه اجتماعی را از وظایف خطیر سازمان زندانها دانست و خاطرنشان کرد: اشتغال،حرفه آموزی، نهضت سوادآموزی و ترویج کتابخوانی از جمله مسائلی است که باید به آنها توجه ویژه ای شود.
انتهای پیام/

 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها