امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۰۳:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 84037
تاریخ انتشار: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 37
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، یگان توپخانه ارتش سوریه امروز جمعه مراکز تجمع گروه‌های مسلح اطراف «برج ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، یگان توپخانه ارتش سوریه امروز جمعه مراکز تجمع گروه‌های مسلح اطراف «برج المعلمین» در شهر جوبر در دمشق را هدف قرار داده و منهدم کردند.

این درحالی است که نیروی هوایی ارتش سوریه نیز در پروازهایی دیگر مقرهای گروه‌های مسلح را در عمق این شهر هدف قرار داد. این درحالی است که یگان‌های پیاده نظام ارتش نیز موفق به پیشروی در برخی از نقاط این شهرک شدند.

اما از ملیحه در ریف دمشق گزارش شده است که مزارع غربی این شهرک شاهد درگیری‌های شدید نیروهای ارتش سوریه با گروه‌های مسلحی بود که از منطقه «دیر العصافیر» در صدد حمله به ملیحه و نفوذ در آن را داشتند که با مقابله ارتش سوریه مواجه شدند و با تحمل خسارات سنگین مجبور به عقب نشینی شدند.

اما از شهر «حرستا» در ریف دمشق گزارش شده که توپخانه ارتش سوریه یک مقر فرماندهی گروه‌های مسلح در نزدیکی بیمارستان پلیس این شهر و همچنین یک مرکز تجمع گروه‌های مسلح در نزدیکی مسجد «الزهراء» را هدف قرار دادند و آن را به طور کامل منهدم کردند.

از شهر «دوما» در ریف دمشق نیز گزارش شده است که نیروهای ارتش سوریه یک کاروان گروه‌های مسلح را هدف قرار دادند و ضمن منهدم کردن آن تمام عناصر آن را به هلاکت رساندند.

از منطقه «کفر بطنا» نیز گزارش شده که درگیری ارتش سوریه با گروه‌های مسلح کشته شدن بیش از 10 نفر از عناصر جبهه اسلامی و همچنین انهدام یک انبار ذخیره آنها را درپی داشت.

از ریف ادلب نیز گزارش شده است که نیروهای ارتش سوریه مستقر در فرودگاه نظامی «ابو الظهور» طی عملیاتی نظامی چندین مرکز تجمع گروه‌های مسلح در شهرک «البراغیثی» در شمال فرودگاه را هدف قرار داده و منهدم کردند که منجر به کشته و زخمی شدن ده‌ها عنصر مسلح شد.

همچنین دیگر یگان‌های ارتش سوریه طی عملیات‌هایی مقرهای گروه‌های مسلح را در شهرک «بینین» واقع در «جبل الزاویه» در ریف إدلب و همچنین شهرک «الضاهریه» در دشت «الروج» را منهدم کردند.

انتهای پیام/ز
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها