امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۱۲:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 84069
تاریخ انتشار: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 29
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از مشهد، علامه عارف حسین‌واحدی شب گذشته در کنفرانس دفاع از شیعیان پاکستان که در دفتر تبلیغات ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از مشهد، علامه عارف حسین‌واحدی شب گذشته در کنفرانس دفاع از شیعیان پاکستان که در دفتر تبلیغات اسلامی استان خراسان رضوی برگزار شد، اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب اسلامی در جهان اسلام پیام‌آور آزادی برای مردم هستند و پرچم استقلال و نظام اسلامی را در دست گرفتند و ادامه دهنده راه امام خمینی(ره) هستند.

وی بیان داشت: قدرت‌های استعماری برای پیشرفت شیعیان در جهان سنگ‌اندازی می‌کنند و فعالیت‌های فراوانی علیه شیعه انجام می‌دهند.

واحدی با بیان اینکه شیعیان با شهادت خود نهال شیعه را آبیاری می‌کنند، افزود: یکی از مسئولان پاکستانی به من گفت که تکفیری‌ها بر این باور هستند که شیعیان به دنبال جهاد نیستند و من به این مسئول گفتم که اگر دشمن علیه اسلام کاری کند تمام شیعیان اعم از پیر و جوان در راه خدا جهاد خواهند کرد.

وی تصریح کرد: حزب‌الله لبنان یکی از امتیازات شیعه است و قدرت‌های استعماری شیعه را بزرگترین مانع برای پیشرفت در کارهای خود می‌دانند.

دبیرکل مجمع علمای شیعه پاکستان گفت: متاسفانه تکفیری‌ها در پاکستان سعی دارند شیعه را از راه اصلی جدا کنند اما امروز در پاکستان تکفیری‌ها بسیار ضعیف شده‌اند و  باید توجه داشت که تکفیری‌ها را قدرت‌های استعماری بر پا کردند و آنها سعی دارند این گروه را بر سر راه ما قرار دهند.

واحدی ابراز داشت: در سال 2002 یک مرکز اتحاد در پاکستان تشکیل شد که همه مذاهب برای وحدت دور هم جمع شدند اما تکفیری‌ها در این گروه اتحاد شرکت نکردند و ما امروز شکست آنها را در پاکستان می‌بینیم و همچنین امروز اتحاد هر چه بیشتر شیعیان و سنی‌ها در پاکستان دیده می‌شود.

واحدی با بیان اینکه شیعیان پاکستان بسیار مظلوم هستند، افزود: پیام ما به شیعیان این است که بیدار باشید و علیه دشمنان اهل بیت(ع) ایستادگی کنید تا دشمنان شکست بخورند.

انتهای پیام/2202/ر30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها