امروز : شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 February 17
۲۳:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 84072
تاریخ انتشار: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 53
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری المنار، پس از آنکه کلیپ 2:30 دقیقه‌ای «دفتر رسانه‌ای گردان‌های القسام» ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری المنار، پس از آنکه کلیپ 2:30 دقیقه‌ای «دفتر رسانه‌ای گردان‌های القسام» وابسته به جنبش مقاومت اسلامی(حماس) منتشر شد و در آن به پایان عمر رژیم صهیونیستی اشاره شد، مقامات و ارتش اسرائیل واکنش نشان دادند.

بنابر این گزارش، کلیپ «پایان امید» به گفته سازندگانش به زبان عبری پیامی برای اسرائیلی دارد که ملت فلسطین هیچگاه سرزمین خود را فراموش نخواهد کرد و از ارتش اسرائیل نمی‌ترسد.

پس از آن بود که «اویخای ادرعی» سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی با انتقاد از مضامین این کلیپ با عصبانیت گفت: این کلیپ به صورت مسخره‌ای اسرائیل را تهدید کرده است.

او البته سعی کرده خویشتنداری از خود نشان دهد و گفته نمی‌خواهد کسی را تحت تعقیب قرار دهد اما با اشاره به استفاده از موسیقی اصطلاحا ملی اسرائیل در این کلیپ، مدعی شده است: ما در کشورمان در طول سال‌ها قوی ایستاده‌ایم و این کشور در نژاد ما ریشه دارد.

بنابر این گزارش، کلیپ «پایان امید» که به زبان عبری تولید شده و دارای زیرنویس عربی است، با استفاده از موسیقی به اصطلاح سرود ملی اسرائیل در سالگرد تاسیس این رژیم تولید و منتشر شده است که در اکثر مراسم این روز در رژیم صهیونیستی از این سرود استفاده می‌شود.

نام به اصطلاح سرود ملی اسرائیل «امید» است و به گفته سازندگان کلیپ «پایان امید» در این کلیپ «امیدی که اسرائیلی‌ها برای آن زندگی می‌کنند به دست مجاهدان فلسطینی از بین رفته است و رژیم آنها به زودی از هم خواهد پاشید»

در این کلیپ که دارای تصاویر انیمیشن است تلاش شده از یک شعر قوی با کلمات متضاد با به اصطلاح سرود ملی اسرائیل استفاده شود.

به گزارش فارس این نخستین کلیپ ساخته شده در فلسطین است که تماما عبری است و اشعاری به این زبان را منتشر می‌کند و در آن آمده است که صهیونیست‌های ساکن در سرزمین‌های اشغالی در پایان کار به دو دسته تقسیم می‌شوند یا آنان که به سرزمین مادری خود برمی‌گردند یا آنانکه عناد داشته و سر از گورستان درمی‌آورند.
انتهای پیام/س
برچسب ها:
آخرین اخبار