امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۱۷:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 84076
تاریخ انتشار: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 75
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، «بوسیدن روی ماه» فیلمی از همایون اسعدیان که خود نیز نگارش فیلمنامه آن را بر عهده داشت، این ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، «بوسیدن روی ماه» فیلمی از همایون اسعدیان که خود نیز نگارش فیلمنامه آن را بر عهده داشت، این فیلم در زمان اکران در جشنواره فیلم فجر توانست نظر بسیاری از منتقدان را جلب کند. حال موسسه تصویر شهر وابسته به سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران تصمیم به چاپ فیلمنامه این اثر سینمایی کرده و فیلمنامه به شکل متفاوت و به همراه گفت وگو و نظر منتقدان سینمایی به اهتمام «امیرحسین علم الهدی» توسط انتشارات دی داد منتشر شده است.

در این کتاب علاوه بر فیلمنامه، عکس هایی نیز از فیلم و پوستر اثر نیز آورده شده است.

این کتاب به تمام مادران ایران زمین تقدیم شده و در ابتدای آن صحبت های «محمدباقر قالیباف» شهردار تهران و در ادامه نیز صحبت های «سیدهادی منبتی» مدیرعامل موسسه تصویر شهر دیده می شود. جواد طوسی و کیوان کثیریان از منتقدان سینمایی نیز درباره این اثر صحبت های خود را در این اثر آورده اند. گفت وگوی جواد طوسی با همایون اسعدیان از دیگر مطالب خواندنی کتاب «بوسیدن روی ماه» است. همچنین گفت وگو با منوچهر محمدی که طرح اولیه این اثر سینمایی و تهیه کننده فیلم است از دیگر  بخش های این کتاب است.

بهزاد خورشیدی طراح و گرافیست کتاب بوده است.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار