امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۰۶:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 84084
تاریخ انتشار: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 53
محمدعلی باشه آهنگر کارگردان فیلم سینمایی «سر زیر آب» در گفت و گو با خبرنگار سینمایی فارس با اعلام مطلب فوق اظهار داشت: در حال حاضر در انتظار تامین ...

محمدعلی باشه آهنگر کارگردان فیلم سینمایی «سر زیر آب» در گفت و گو با خبرنگار سینمایی فارس با اعلام مطلب فوق اظهار داشت: در حال حاضر در انتظار تامین بودجه برای آغاز پیش تولید این اثر دفاع مقدسی هستیم.

وی افزود: با دوستان در ارگان‌های نظامی، برخی بانک‌های خصوصی و بنیادهای سینمایی که فیلمنامه «سرو زیر آب» را خوانده اند و تائید کرده اند مذاکراتی را انجام داده ایم که در انتظار پاسخ دوستان هستیم.

بنابراین گزارش، محمدعلی باشه آهنگر چندی پیش موفق به دریافت پروانه ساخت برای فیلمنامه «سرو زیر آب» که به قلم خود او نگارش شده است شد.

کارگردان فیلم سینمایی «ملکه» درباره داستان فیلم توضیح داد: قصه «سرو زیر آب» در مورد شهداء گمنام و اتفاقاتی است که در معراج شهداء و نبرد لوله اهواز افتاده است. محور اصلی قصه ما دو برادر هستند که با مسئول معراج شهداء اهواز مشکل دارند و می‌خواهند او را از ریاست آنجا برکنار کنند در قالب این قصه اتفاقاتی که در معراج شهداء می افتد و همین طور نوع خبر رسانی این ستاد به خانواده شهداء نیز به تصویر کشیده می شود.

همچنین باشه آهنگر چندی پیش نیز اعلام کرده بود که به دلیل عدم آغاز فیلمبرداری «سرو زیر آب» در زمان تعیین شده و تولید سخت و زمانبر این اثر دفاع مقدسی به جشنواره سی و سوم فجر نخواهد رسید.

حضور برخی عوامل فنی از جمله علیرضا زرین دست (مدیر فیلمبرداری)، عباس بلوندی (طراح صحنه و لباس) و خسرو ملکان (طراح چهره پردازی) قطهعی شده است.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها