امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 28
۰۸:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 84096
تاریخ انتشار: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 29
محمدرضا وصفی، مدیر کمیته بین الملل بیست و هفتمین نمایشگاه کتاب تهران در گفت وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری ...

محمدرضا وصفی، مدیر کمیته بین الملل بیست و هفتمین نمایشگاه کتاب تهران در گفت وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس پیرامون این دوره از نمایشگاه کتاب اظهار داشت: هفت سال پیش ناچار شدیم نمایشگاه کتاب را به مصلی امام خمینی منتقل کنیم، هیچ کس تصور نمی کرد هفت سال برپایی این نمایشگاه زیر چادرهای صحرائی و با هزینه های گزاف که گران تر از نمایشگاه فرانکفورت است به حوزه کتاب و فرهنگ تحمیل شود.

مدیر کمیته بین الملل نمایشگاه همچنین به همزمانی نمایشگاه کتاب قطر اشاره کرد و افزود: براساس گزارش ها و اطلاعات اهل تحقیقی که از نمایشگاه قطر آمده اند، می گویند این نمایشگاه دارای سرمایش بسیار قدرتمند بوده و از امکانات رفاهی بالایی برخوردار است و همانند هتل شش ستاره زیبا و خنک است اما نمایشگاه کتاب ما مثل سونای خشک است.

وصفی ضمن ابراز اینکه به عنوان مدیر بخش بین الملل نمایشگاه چیزی جز شرمندگی برای تقدیم کردن به اهل فرهنگ و دانش و مردم عزیز کتاب خوان ندارم، ابراز امیدواری کرد: امیدواریم نمایشگاه های آتی با امکانات بهتر و مکان مناسب برگزار شود.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها