امروز : دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 22
۱۶:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 84099
تاریخ انتشار: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 58
به گزارش خبرنگار موسیقی فارس، مراسم رونمایی آلبوم«...» علی قمصری با حضور هنرمندان و علاقه مندان به این هنرمند در تالار وحدت برگزار شد. بنا بر این ...

به گزارش خبرنگار موسیقی فارس، مراسم رونمایی آلبوم«...» علی قمصری با حضور هنرمندان و علاقه مندان به این هنرمند در تالار وحدت برگزار شد.

بنا بر این گزارش، این مراسم با اجرای دو قطعه موسیقی از توسط هنرجویان علی قمصری آغاز و با تقدیر از عوامل دست اندر کار در ساخت این آلبوم ادامه پیدا کرد.

فردین خلعتبری در این مراسم گفت: سالها پیش رویا‌نونهالی به من گفت، دوستی دارم که دو فرزند هنرمند دارد و فرزندانش تلاش زیادی برای پیشرفت در کارشان می کنند.

خلعتبری افزود: امروز تلاش این دو به سمر رسیده و نتیجه تلاششان را می بینیم، امروز آن مادر را کنار آن دو هنرمند می بینم، قمصری یک واقعیت انکار ناپذیر در موسیقی ایران است.

وی با اشاره به اینکه نباید افراد غیر متخصص در موسیقی نظر بدهند گفت: نباید از هرکسی نظر بپرسیم و معیار تایید انبوه جمعیت باشد،موسیقی دو بعد چیستی و چگونگی است، که توسط افراد غیر متخصص درک نمی‌شود، من ضد مردم نیستم اما در برداشت از نظر مردم باید احتیاط کرد.

وی موسیقی اصیل ایرانی را موسیقی جدی خواند و گفت: به این معنی نیست که موسیقی پاپ یا سایر موسیقی ها جدی نیست، اما این موسیقی مرتبط به شرق است و باید بیشتر برای آن وقت بگذاریم.

او گفت: قمصری فعالیت‌هایی در ارائه نوآوری‌هایی در عرصه موسیقی داشته، او  همواره به موسیقی چندصدایی فکر کرده او از نسل پیش چیزهایی را آموخته و اکنون با فاصله چیزهایی را خلق می‌کند.

حسین پاکدل، حمید متبسم، پیروز ارجمند و محمد معتمدی از مهمانان ویژه این مراسم رونمایی بودند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها