امروز : جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 24
۱۲:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 84130
تاریخ انتشار: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۱۱:۴۳
تعداد بازدید: 29
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، وزیر ورزش در پاسخ به سئوالی در مورد  اعلام نشدن ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، وزیر ورزش در پاسخ به سئوالی در مورد  اعلام نشدن اسامی هیأت مدیره استقلال گفت: در این مورد مشکلی نداریم و تنها دلیل تاخیر همان دقتی است که باید در انتخاب حامی مالی و همینطور هیات مدیره قوی و کارآمد داشته باشیم. 

وی افزود: این دو تیم سرمایه ملی و فرهنگی ورزش کشور هستند و وزارت ورزش و جوانان با نهایت دقت و حساسیت هیات مدیره را انتخاب می کند و بر نحوه کار حامیان مالی نیز نظارت جدی دارد.

گودرزی تأکید کرد: بزودی وضع استقلال هم مانند پرسپولیس مشخص می‌شود و خیال هواداران راحت باشد و قول می دهم استقلال و پرسپولیس روزهای موفق تری پیش رو داشته باشند.

گودرزی با اشاره به اهمیت این دو باشگاه برای دولت تدبیرو امید گفت: اصلاح نابسامانی های گذشته بخصوص در موارد مالی کاری ویژه و با ریسک بالا بود که به لطف خدا و بدون واهمه از تهدید برخی افراد ذی نفع شروع کردیم و خوشبختانه مردم ، نمایندگان مجلس و بسیاری از دلسوزان نظام و کشور از این روند خشنود هستند و مطمئن باشید هدف وزارت ورزش و جوانان و مجموعه دولت اعتلای فوتبال و قرار گرفتن آن در مسیر صحیح است.

وزیر ورزش و جوانان افزود: من این نوید را می دهم با روندی که آغاز شده نه تنها فوتبال حرفه ای ضربه نخواهد خورد بلکه همه چیز در یک فضای شفاف و اصولی پیش خواهد رفت و سرمایه های ملی به جای اینکه نصیب گروه و یا افراد خاصی شود با حساب و کتاب هزینه خواهد شد که نتیجه آن بهبود اوضاع فوتبال و البته رضایت مردم  و هواداران این رشته خواهد بود.

گودرزی درباره تیم ملی و حمایت وزارت ورزش و جوانان از این تیم گفت : با توجه به تاکیدات جناب آقای دکتر روحانی رئیس جمهور محترم، تیم ملی فوتبال ایران در این زمان برای ورزش ما اولویتی غیرقابل انکار است و به رغم برخی محدودیتهای مالی، همه گونه حمایتی از تیم ملی در دستور کار وزارت است و امیدوارم در جام جهانی برزیل بازیکنان و کادر فنی تیم ملی، شایستگی های فوتبال ایران را همراه با فرهنگ و منش پهلوانی ایرانیان به نمایش بگذراند. 

وزیر ورزش و جوانان در بخش دیگری از صحبتهای خود به تدوین قانون ورزش پرداخت و گفت: در حال حاضر تدوین لایحه پیشنهادی قانون وزارت ورزش و جوانان مراحل نهایی را طی می‌کند، تا بتوانیم آن را در هیئت دولت مطرح و به مجلس ارائه دهیم و این قانون بتواند به نیازها وانتظارات جامعه ورزش و امور جوانان پاسخ دهد. 

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها