امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۱۴:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 84131
تاریخ انتشار: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۱۱:۴۳
تعداد بازدید: 56
صادق واعظ زاده رئیس مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اهتمام دولت در مورد الگوی ...

صادق واعظ زاده رئیس مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اهتمام دولت در مورد الگوی اسلامی ایران پیشرفت اظهارداشت: از اهتمام دولت نسبت به تهیه و تدوین الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت استقبال می‌کنیم و در جریان فعالیت دوستان در معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی هستیم و امیدواریم در تدوین الگو و به خصوص اجرای آن، دولت نقش فعال و موثر داشته باشد.

رئیس مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت با تاکید بر اینکه تهیه و تدوین الگو کار فوری و عجله‌ای نیست، گفت: این موضوع باید در دراز مدت با برنامه‌ریزی و مشارکت گسترده نخبگانی تهیه شود، یک کار اداری و محدود نیست و الگو از جنس سیاست‌گذاری در بالاترین سطح کشور است و نشان الگو، رهبری نظام است و امیدواریم همه ارکان نظام و متفکران در این بخش مشارکت کنند.

به گزارش فارس براساس ماده یک قانون برنامه پنجم توسعه کشور، دولت موظف است لایحه الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت را تا پایان سال سوم برنامه (1392) تدوین می‌کرد که البته پیش نویس این الگو در هفته‌های گذشته از سوی معاونت نظارت راهبردی رئیس جمهور تهیه شد.
انتهای پیام/ب
برچسب ها:
آخرین اخبار