امروز : سه شنبه ۵ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۰۰:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 84138
تاریخ انتشار: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۱۱:۴۴
تعداد بازدید: 50
«علی مطهری»، فرزند استاد شهید مطهری و عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی درباره سریال «معمای شاه» به کارگردانی «محمدرضا ورزی» که بخش‌هایی از آن به ...

«علی مطهری»، فرزند استاد شهید مطهری و عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی درباره سریال «معمای شاه» به کارگردانی «محمدرضا ورزی» که بخش‌هایی از آن به زندگی شهید مطهری می‌پردازد، در گفت‌وگو با خبرنگار فارس گفت:از فیلم نامه این سریال اطلاع دارم و در راستای آن همکاری‌هایی داشتم، چند سال پیش فیلم نامه این سریال را خواندم و نظراتم را درباره آن گفتم، نکات ریزی مدنظرم بودم که لازم است مورد توجه قرار بگیرد.

وی در ادامه افزود: این فیلم نامه به دلیل برخی مشکلات چند سالی به تعویق افتاد و خیلی کار جلو نرفت و رها شد اما اکنون دوباره مطرح شده است بنابراین باید دوباره فیلم نامه را مرور کنم.

مطهری با اشاره به اینکه برای ساخت سریال آن کمک خواهد کرد، افزود: به اعتقاد من این سریال می‌تواند تأثیرگذار باشد چرا که از دوره رضا شاه که دوران تولد شهید مطهری بوده، داستان را آغاز کرده و برخی حوادث تاریخی را بیان ساخته و همینطور سیر انقلاب اسلامی را نیز دنبال کرده است بنابراین فکر می‌کنم که کار خوبی از آب دربیاید.

وی درباره نرم افزارهایی که درباره شهید مطهری ساخته شده نیز گفت: نرم افزارهایی مثل نرم افزار مطهر تولید شده و امکان جستجو نیز در آنها وجود دارد که در نمایشگاه کتاب تهران نیز عرضه شده است.

مطهری عنوان کرد که امسال هنوز فرصت نکرده به نمایشگاه کتاب تهران سر بزند چرا که به دلیل سالگرد استاد مطهری مدام در سفر به شهرستان‌های مختلف بوده است.

وی درباره آثار باقی مانده از استاد شهید مطهری که تاکنون منتشر نشده، توضیح داد: فکر نمی‌کنم بیش از ده یا پانزده درصد مطالب ایشان هنوز منتشر نشده، باقی مانده باشد.
انتهای پیام/ 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها