امروز : سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶ - 2017 September 26
۰۴:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 84201
تاریخ انتشار: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۱۳:۴۶
تعداد بازدید: 254
نمایش مردان آسمانی 2 که به بازسازی سالروز فتح خرمشهر می پردازد در روزهای اول، دوم و سوم خرداد ماه سال جاری به همت ناحیه مقاومت بسیج جماران برگزار می ...


نمایش مردان آسمانی 2 که به بازسازی سالروز فتح خرمشهر می پردازد در روزهای اول، دوم و سوم خرداد ماه سال جاری به همت ناحیه مقاومت بسیج جماران برگزار می شود

به گزارش بسیج پرس، نمایش مردان آسمانی 2 که به بازسازی واقعه آزاد سازی خرمشهر می پردازد همزمان با فرا رسیدن ایام الله سوم خرداد به همت ناحیه مقاومت بسیج جماران تهران برگزار می شود.

سرهنگ سالم فرمانده ناحیه جماران در این ارتباط به بسیج پرس گفت: با هدف حفظ ارزش های انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برنامه مردان آسمانی را در دستور کار خود قرار دادیم و در اولین مرحله اقدام به اجرای برنامه مردان آسمانی 1 در هفته دفاع مقدس کردیم که با استقبال خوب مردم مخصوصا قشر جوان مواجه شد و ما را بر آن داشت تا این حرکت فرهنگی و ماندگار را ادامه دهیم.

وی با بیان اینکه مردان آسمانی 2 در هفته مقاومت و پایداری به مناسیت بزرگداشت سالروز فتح خرمشهر و زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا برگزار می شود تصریح کرد: پیش تولید این نمایش از یک ماه پیش آغاز شده و بیش از 100 نفر در آن  فعالیت داشتند. از جمله دکورهایی که در مردان آسمانی 2 شاهد آن هستیم، حرم امام رضا(ع)، مسجد جامع خرمشهر، بازارچه خرمشهر، منزل شهید شاهرخ ضرغام و کافه های قدیمی خرمشهر است که هنرمندان با آیتم هایی از جمله اعزام به جبهه، انفجار، تیراندازی، ورود تانک و نورافشانی به همراه جلوه های ویژه صمعی و بصری به اجرای آن می پردازند.

نمایش مردان آسمانی 2 در روزهای یکم، دوم و سوم خرداد ماه از  نماز مغرب در اقدسیه، انتهای بزرگراه ارتش، کیلومتر 2 جاده لشگرک ( بلوار مردان آسمانی) برگزار می شود و ورود برای عموم آزاد است.

انتهای پیام//

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها