امروز : پنجشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 22
۱۹:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 84219
تاریخ انتشار: ۳ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۴:۱۶
تعداد بازدید: 188
حمیدرضا مقدم فر معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: دشمن به دنبال این است که از طریق رسانه به وحدت جامعه اسلامی آسیب بزند.

حمیدرضا مقدم فر معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: دشمن به دنبال این است که از طریق رسانه به وحدت جامعه اسلامی آسیب بزند.

حمیدرضا مقدم فر، معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در خصوص تلاش دشمن از طریق رسانه‌ها برای ایجاد تفرقه در جامعه اسلامی اظهار کرد: دشمن از مدت‌ها قبل به طرق مختلف به دنبال آسیب زدن به وحدت دنیای اسلام بوده و رسانه هم یکی از ترفندهای آن‌ها در این زمینه است.

وی برگزاری اجلاس سالانه اتحادیه رادیو و تلویزیون‌های اسلامی را راهی در جهت خنثی کردن توطئه دشمنان دانست و تصریح کرد: برگزاری همایشی این چنینی که در آن نخبگان رسانه‌ای دنیای اسلام حضور پیدا می‌کنند می‌تواند توطئه‌های دشمن در این زمینه را خنثی سازد.

معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران ادامه داد: برگزاری این همایش را باید به فال نیک گرفت زیرا باعث ایجاد یک وحدت رویه در میان رسانه‌های دنیای اسلام شده و با توجه به تجربیات ارزنده جمهوری اسلامی در حوزه رسانه باعث انتقال این تجربیات از سوی ایران به سایر کشورهای اسلامی می‌شود.

مقدم‌فر در بخش دیگری از گفتگو به تلاش دشمن برای مخفی نگه داشتن ماهیت اصلی گروههای تروریستی حاضر در سوریه اشاره و تاکید کرد: دشمن نمی‌خواهد ماهیت اصلی تروریست‌های حاضر در سوریه برای اذهان عمومی دنیا مشخص شود بنابراین رسانه‌های دنیای اسلام باید در این زمینه تلاش ویژه‌ای انجام دهند.

وی ایجاد بازار فیلم‌های اسلامی را بسیار تاثیرگذار دانست و عنوان داشت: از آنجایی که فیلم در دنیای امروز یک وسیله برای انتقال اندیشه به شمار می‌رود و سمبل‌های صهیونیستی عرضه فیلم در جهان در این حوزه فعالیت گسترده‌ای را انجام داده‌اند، حضور بازارهای فیلم اسلامی می‌تواند در این راستا بسیار موثر باشد.

معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه در پایان برگزاری نشست بازارهای فیلم اسلامی در حاشیه اجلاس رادیو و تلویزیون‌های کشورهای اسلامی را مثبت ارزیابی و تاکید کرد: برگزاری چنین نشستی می‌تواند تلاش‌های دشمن در حوزه فیلم و محصولات فرهنگی را خنثی کند و باعث شود در سال‌های آتی بتوانیم در این حوزه حرفی برای گفتن داشته باشیم.

منبع: تسنیم

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها