امروز : شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۶ - 2017 May 27
۱۴:۳۷
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 84273
تاریخ انتشار: ۳ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۲۰:۵۳
تعداد بازدید: 25
به گزارش گروه پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، امین‌ حسین رحیمی پیش از ظهر امروز در حاشیه جلسه شورای امور حقوقی دستگاه‌های ...

به گزارش گروه پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، امین‌ حسین رحیمی پیش از ظهر امروز در حاشیه جلسه شورای امور حقوقی دستگاه‌های اجرایی و دیوان محاسبات که در محل این دیوان برگزار شد، درباره تخلف 10 هزار میلیارد تومانی پالایشگاه‌های کشور در جمع خبرنگاران اظهار داشت: پالایشگاه‌ها یک بدهی مالیاتی در خصوص فروش فرآورده‌های نفتی دارند و مبالغی را به‌ عنوان مالیات از مردم گرفته بودند که آن را به حساب خزانه واریز نکردند، البته در سال گذشته بخشی از این بدهی واریز شده است.

وی افزود: بدهی مالیاتی پالایشگاه‌ها هنوز باقی مانده است و دیوان محاسبات نیز پیگیر وصول آن است.

رئیس دیوان محاسبات کشور درباره اقدامات صورت ‌گرفته دیوان در بررسی رانت 650 میلیون یورویی خاطرنشان کرد: دیوان در حال بررسی پرونده رانت 650 میلیون یورویی است و بعد از صدور رأی قطعی خبر این پرونده را منتشر خواهد کرد.

رحیمی ادامه داد: پرونده رانت 650 میلیون یورویی در مرحله دادسرای دیوان محاسبات در حال رسیدگی است و نتایج آن به ‌زودی اعلام خواهد شد.

وی تصریح کرد: باید برای همه بخش‌های خصوصی کشور امکان دسترسی یکسان به فعالیت‌های اقتصادی فراهم شده تا عدالت ایجاد شود.

رئیس دیوان محاسبات کشور اضافه کرد: نکته مهم این است که نباید اجازه داد یک فرد یا یک شرکت بتواند تمام نبض اقتصاد کشور را به دست بگیرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار