امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۲۲:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 8432
تاریخ انتشار: ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۳
تعداد بازدید: 80
به گزارش خبرنگار فناوری اطلاعات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اجرای این پروژه، خدمات ارزش افزوده آموزشی به صورت یکپارچه و با ...

به گزارش خبرنگار فناوری اطلاعات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اجرای این پروژه، خدمات ارزش افزوده آموزشی به صورت یکپارچه و با زیرساختهای ارتباطی تحت شبکه باند وسیع در اختیار مناطق محروم و روستایی قرار می گیرد.

پروژه ارائه خدمات آموزشی در مناطق محروم در راستای راه اندازی نخستین باشگاه مشتریان خدمات اینترنت پرسرعت توسط شرکت پیشگامان توسعه ارتباطات و همکاری شرکت مهریاسان و با هدف ارائه خدمات ارتباطی بر بستر اینترنت پرسرعت همزمان با هفته ارتباطات و روز جهانی مخابرات کلید خورده است.

محمدرضا کریمی مدیرعامل پیشگامان توسعه ارتباطات با اشاره به راه اندازی نخستین باشگاه مشتریان خدمات اینترنت پرسرعت که برپایه نیازسنجی صورت گرفته از مشتریان ADSL و براساس ایجاد سبد خدماتی محصولات این سرویس شکل گرفته است، اظهار داشت: ارائه سرویس آموزشی در مناطق محروم متفاوت از خدمات پایه مخابراتی اجباری – USO – است و برپایه سرویس های پرسرعت و تحت شبکه به صورت یک پکیج آموزشی ارزش افزوده ارائه می‌شود.

وی نظام امتیاز دهی، تخفیف برای مشتریان، افزایش رضایتمندی و تحقق مدیریت ارتباط با مشتری CRM را از جمله اهداف راه اندازی باشگاه مشتریان خدمات اینترنت پرسرعت عنوان کرد و گفت: باشگاه مشتریان خدمات اینترنت پرسرعت به صورت مستقیم با مرکز تماس مشتریان متصل بوده و فرهنگ مشتری مداری را در عرصه اینترنت پرسرعت پیاده سازی می‌کند.

این ارائه دهنده خدمات اینترنت پرسرعت با اشاره به وضعیت ارائه اینترنت در کشور و اختلالات چند هفته اخیر این شبکه ارتباطی نیز گفت: شرکت‌های ارائه دهنده اینترنت، پهنای باند را به همین صورت دریافت می‌کنند و اختلالات از کنترل شرکتهای اینترنتی خارج است.

کریمی توسعه باند پهن در ایران را رفع مشکلات شرکت‌های اینترنتی و افزایش سهم بازار این شرکت‌ها عنوان کرد و گفت: 40 درصد درآمد شرکت‌های اینترنتی در اختیار شرکت مخابرات ایران قرار می‌گیرد و با توجه به مصوبه شورای رقابت برای مخابرات که امکان در اختیار داشتن 10 درصد سهم بازار را به این شرکت می‌دهد، عملا 50 درصد سهم بازار ADSL در اختیار مخابرات است و براین اساس 11 شرکت PAP از چرخه ارائه خدمات ADSL حذف خواهند شد که از تمام مراجع قانونی خواسته شده این مشکل را رفع کنند.

انتهای پیام/م
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها