امروز : دوشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۵ - 2017 January 23
۰۵:۱۴
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 8436
تاریخ انتشار: ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۳
تعداد بازدید: 111
به گزارش خبرنگار فناوری اطلاعات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، فهرست برگزیدگان براساس اعلام هیات داوران سومین جشنواره ملی ارتباطات و ...

به گزارش خبرنگار فناوری اطلاعات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، فهرست برگزیدگان براساس اعلام هیات داوران سومین جشنواره ملی ارتباطات و فناوری اطلاعات که روز 28 اردیبهشت‌ماه همزمان با روز جهانی ارتباطات با حضور فعالان بخش ICT کشور برگزار شد، به شرح زیر است.
*برگزیدگان نهایی کار گروه آموزش و اطلاع رسانی
بخش بهره‌گیری دانشگاه‌ها، مراکز و موسسات علمی و آموزشی از زیر ساخت‌های آموزش مجازی
لوح تقدیر هیات داوران به شرکت طراح سیستم دانا اهدا شد.
بخش مقاله، یادداشت، مصاحبه، گزارش و اخبار در زمینه ICT
تندیس نقره‌ای جشنواره (رتبه دوم)، لوح تقدیر و هدیه نقدی برای خبر برگزیده به خانم‌ها فاطمه سامعی و زهرا حاجیان و تندیس نقره‌ای جشنواره به معصومه ستوده در بخش یادداشت اهدا شد.
در بخش مقالات مروری لوح تقدیر هیات داوران به هدی سادات حسینی و در بخش گزارش تصویری لوح تقدیر داوران به محمدرضا سهرابی اهدا شد.
*برگزیدگان نهایی کارگروه تولید و پشتیبانی
تولید کنندگان برتر نرم افزار
بخش فناوری اطلاعات: تندیس نقره‌ای جشنواره و لوح تقدیر و هدیه نقدی شرکت داده پردازان دوران (رتبه دوم) و لوح تقدیر هیات داوران به شرکت داتیس حائز تقدیرنامه تقدیم شد.
بخش پست: تندیس نقره‌ای جشنواره و لوح تقدیر و هدیه نقدی شرکت‌های ارغوان سبز گیتی و ایده‌پرداز یلدا (رتبه دوم) و تندیس برنزی جشنواره و لوح تقدیر و هدیه نقدی به شرکت‌های تجارت هوشمند دایگان (رتبه سوم) تقدیم شد.
بخش ارتباطات: تندیس برنزی جشنواره و لوح تقدیر و هدیه نقدی به شرکت تذرو افزار و پردازشگران شرق آسیا (رتبه سوم) اهدا شد.
تولید کنندگان برتر سخت افزار
بخش پست: لوح تقدیر هیات داوران به شرکت آناد صنعت سپهر اهدا شد. (تقدیرنامه)
بخش ارتباطات: تندیس برنزی جشنواره و لوح تقدیر و هدیه نقدی به شرکت نیان الکترونیک و صنایع ارتباطی آوا رتبه سوم تقدیم شد.
شرکت های برتر پشتیبانی
بخش ارتباطات: تندیس نقره‌ای جشنواره و لوح تقدیر و هدیه نقدی به شرکت پیشگامان کویر یزد (رتبه دوم) تقدیم شد.
بخش فناوری اطلاعات: تندیس برنزی جشنواره و لوح تقدیر و هدیه نقدی به شرکت مبین نت (رتبه سوم) اهدا شد.
بخش پست: تندیس برنزی جشنواره و لوح تقدیر و هدیه نقدی به شرکت ایده ورزان سیستم (رتبه سوم) رسید.
*برگزیدگان نهایی کارگروه کیفیت و ارائه خدمات شبکه‌ای
ارزیابی اپراتورها
اپراتور SAP: تندیس طلایی جشنواره و لوح تقدیر و هدیه نقدی به شرکت ارتباطات ماهواره‌ای سامان (رتبه اول) رسید؛ تندیس نقره‌ای جشنواره و لوح تقدیر و هدیه نقدی به شرکت‌های پارس ارتباطات و آرین ماهواره رتبه دوم و تندیس برنزی جشنواره و لوح تقدیر و هدیه نقدی به شرکت عصر ارتباطات بین الملل پارس کار (رتبه سوم) اهدا شد.
اپراتور PAP: تندیس برنزی جشنواره و لوح تقدیر و هدیه نقدی به شرکت آریا رسانه تدبیر ( شاتل) (رتبه سوم) و پارس آنلاین ارتباطات (رتبه سوم) اهدا شد.
لوح تقدیر هیات داوران به شرکت‌های انتقال داده‌های آسیاتک و پیشگامان توسعه ارتباطات (تقدیرنامه) رسید.
اپراتورهای شبکه تلفن ثابت: لوح تقدیر هیات داوران شرکت به مخابرات استان قم اهدا شد.
*برگزیدگان نهایی کارگروه ارائه خدمات و محتوا
ارائه خدمات عمومی شهری
لوح تقدیر هیات داوران به شهرداری تهران و نیروی انتظامی ناجا (تقدیرنامه) اهدا شد.
ارائه خدمات نوین
تندیس برنزی جشنواره و لوح تقدیر و هدیه نقدی به شرکت توسعه دیباگران کیمیا و لوح تقدیر هیات داوران به شرکت بیان (تقدیرنامه) اهدا شد.

ارائه خدمات پولی و مالی

تندیس نقره‌ای جشنواره و لوح تقدیر و هدیه نقدی شرکت بورس کالای ایران و لوح تقدیر به سازمان امور مالیاتی کشور (تقدیرنامه) اهدا شد.

خدمات آموزشی الکترونیکی

در بخش خدمات آموزش الکترونیکی تندیس نقره‌ای جشنواره و لوح تقدیر و هدیه نقدی به دانشگاه پیام نور (رتبه دوم) اهدا شد.

در بخش ارتباطات و حمل و نقل تندیس نقره‌ای جشنواره و لوح تقدیر و هدیه نقدی به وزارت راه و شهرسازی رتبه دوم رسید.

در بخش سلامت تندیس طلایی جشنواره و لوح تقدیر و هدیه نقدی به وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی رتبه اول تقدیم شد.

در بخش کسب و کار لوح تقدیر هیات داوران به سازمان بورس و اوراق بهادر و شرکت فناوری اطلاعات آریان پاسارگاد اهدا شد.

*برگزیدگان نهایی کار گروه پژوهش و نوآوری

کمیته تخصصی انتخاب پژوهشگر برتر

تندیس نقره‌ای جشنواره و لوح تقدیر و هدیه نقدی به به دکتر هادی شهریار شاه حسینی اهدا شد.

در بخش کمیته تخصصی انتخاب دانشجوی برتر تندیس طلایی جشنواره و لوح تقدیر و هدیه نقدی به رشید میرزاوند بروجنی رسید.

در بخش کمیته تخصصی انتخاب استاد برتر تندیس طلایی جشنواره و لوح تقدیر و هدیه نقدی به پرویز جبه‌دار مارالانی اهدا شد.
در بخش کمیته تخصصی انتخاب انجمن برتر لوح تقدیر هیات داوران به انجمن علمی فرمانده و کنترل ایران تقدیم شد.

در بخش کمیته تخصصی انتخاب عضو هیات علمی برتر تندیس طلایی جشنواره و لوح تقدیر و هدیه نقدی به جواد صالحی رتبه آور رسید.
تندیس نقره ای جشنواره و لوح تقدیر و هدیه نقدی به عباس محمدی و وحید احمدی (رتبه دوم) رسید.

*برگزیدگان نهایی کار گروه توسعه کسب و کار
تندیس نقره‌ای جشنواره و لوح تقدیر و هدیه نقدی به شرکت پارلا صنایع و تندیس برنزی جشنواره و لوح تقدیر و هدیه نقدی به شرکت نیان الکترونیک و شرکت فناوری اطلاعات اشتاد پارس تقدیم شد.

برگزیدگان نهایی کار گروه دولت الکترونیک

تندیس طلایی جشنواره و لوح تقدیر به همراه هدیه نقدی به استانداری خراسان جنوبی (رتبه اول) تندیس برنزی جشنواره و لوح تقدیر و هدیه نقدی به استانداری های یزد و کرمان برای (رتبه سوم) تقدیم شد.

انتهای پیام/ب
برچسب ها:
آخرین اخبار