امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۰۷:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 84365
تاریخ انتشار: ۳ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۲۰:۵۵
تعداد بازدید: 37
به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس، سیزدهمین قسمت مستند «زندگی زیر پوست من» داستان دانش آموز 7 ساله ای را در بر‌می گیرد که به دلیل زندگی همیشگی ...

به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس، سیزدهمین قسمت مستند «زندگی زیر پوست من» داستان دانش آموز 7 ساله ای را در بر‌می گیرد که به دلیل زندگی همیشگی با کیسه اکسیژن برای رفتن به مدرسه دچار مشکل است و معلم او از راه دور آموزش وی را برعهده می گیرد. این دانش آموز در قم زندگی می‌کند و والدین و معلمش در تلاش برای تغییر شرایط روحی و روانی وی هستند.
بهروز نورانی پور تهیه کننده و کارگردان این مجموعه مستند در گفت‌وگو با فارس گفت:سوژه‌های زندگی زیر پوست من به روش‌های گوناگونی انتخاب می‌شوند. بعضی از آن ها را به واسطه تحقیق میدانی به دست می آوریم و تعدادی از آن ها توسط خود مخاطبان معرفی می شوند.
وی با اشاره بازخوردهای مثبث و استقبال مردم از این مستند به ویژه قسمت های اخیر آن افزود: بازخوردها نسبت به زندگی زیر پوست من خیلی خوب بوده است. به ویژه هفته گذشته که داستان معلمی را روایت می‌کردیم که با نزدیکی به ایام امتحانات دانش آموزان دچار بیماری می‌شود و نمی‌تواند برای تدریس به مدرسه برود. همچنین جایگزینی پیدا نمی کند که به روستای دور افتاده سنجگان برای درس دادن به دانش آموزان برود. بنابراین تصمیم می گیرد تا دانش آموزان را در حالی که از بیماری روی تخت افتاده است، در خانه خود تعلیم دهد.
مجموعه مستند «زندگی زیر پوست من» کاری از گروه اجتماعی شبکه سه سیماست که پخش آن 13 قسمت 30 دقیقه یکشنبه این هفته به پایان می رسد. این مستند با پرداختن به زندگی روزمره سوژه هایی خاص و ارائه تصویر و روایتی واقع گرایانه از آن موضوعاتی انسانی و اخلاقی را مطرح می‌کند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها