امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۱۷:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 84441
تاریخ انتشار: ۳ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۲۰:۵۶
تعداد بازدید: 42
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،صبح امروز (شنبه) علی شمخانی نماینده مقام معظم رهبری و دبیر شورای‌ عالی امنیت ملی در جمع ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،صبح امروز (شنبه) علی شمخانی نماینده مقام معظم رهبری و دبیر شورای‌ عالی امنیت ملی در جمع معاونان و مدیران دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی با تبریک سالروز آزادسازی خرمشهر گفت: ارزنده‌ترین نکوداشت این حماسه جاودان، انعکاس ارزش‌ها، بینش‌ها و روش‌های سوم خردادی در مجموعه سیاست‌ها، برنامه‌ها و اقدامات جاری کشور است.

شمخانی در این نشست با اشاره به ضرورت بازخوانی و واکاوی اصول و مبانی حاکم بر مدیریت دفاع مقدس و روزآمد کردن آن برای غلبه بر چالش‌های سیاسی، اجتماعی و اقتصادی امروز افزود: تجربیات، ادبیات و آیین مقاومت در هشت سال دفاع مقدس، گنجینه فیاضی است که بهای آن، زندگی و سلامت صدها هزار شهید، جانباز و آزاده بوده و باید از آن در مسیر بالندگی و سعادت دنیوی و اخروی مردم سربلند ایران بهره برد.

وی افزود؛ پیامدهای فتح خرمشهر و دستیابی به پیروزی قاطع در عرصه نبرد، ضمن آن که در سال‌های دفاع مقدس در ابعاد منطقه‌ای و جهانی موجب تغییرات جدی در موازنه‌های قدرت شد، بلکه نقطه آغازی بر استیلای روزافزون قدرت جمهوری اسلامی ایران در سطح بین‌المللی شد.

نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی افزود:  اگرچه سوم خرداد روزی است که خداوند پاداش وحدت کلمه، همدلی، اخلاص، مودت و توکل را با هدیه‌ای بس عظیم که آزادسازی خرمشهر قهرمان بود به مردم ایران عطا کرد، لیکن دستیابی به موفقیت در این روز را باید به عنوان نماد، می‌توانیم سرلوحه مجموعه فعالیت‌ها و اقدامات خود در عرصه‌های مختلف قرار دهیم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها