امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۰۹:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 8447
تاریخ انتشار: ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۳
تعداد بازدید: 178
به گزارش فارس به نقل از مک دیلی نیوز، پنج شنبه بعد از ظهر مارکوس وینسنته آرنا در حال قدم زدن در خیابان همراه با آی پد خود بود که ناگهان فردی که سوار ...

به گزارش فارس به نقل از مک دیلی نیوز، پنج شنبه بعد از ظهر مارکوس وینسنته آرنا در حال قدم زدن در خیابان همراه با آی پد خود بود که ناگهان فردی که سوار بر یک خودرو بود به وی نزدیک شد و تلاش کرد آی پد وی را از چنگش خارج کند.

کشمکش دزد و قربانی باعث شد مالک آی پد به دنبال خودرو بر روی زمین کشیده شود و در نهایت پس از برخورد با خودرو بر زمین بیفتد. در نهایت این نوجوان بر اثر شدت جراحات وارده در بیمارستان درگذشت.

پلیس تصاویری از فرد مظنون و همین طور خودروی حامل وی را منتشر کرده است. فرد سارق یک سفیدپوست بیست و چندساله توصیف شده که موهای زرد کوتاه داشته است. گفتنی است با توجه به محبوبیت آیفون و آی پد همه ماهه گزارش های متعددی در مورد سرقت آنها در شهرهای مختلف آمریکا منتشر می شود.

بر اساس بررسی های به عمل آمده میزان سرقت انواع تبلت و گوشی های هوشمند در امریکا رو به افزایش است و نیویورک و سان فرانسیسکو از جمله ناامن ترین شهرها از این حیث محسوب می شوند.
انتهای پیام/ح
برچسب ها:
آخرین اخبار