امروز : شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 August 19
۲۰:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 8450
تاریخ انتشار: ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۳
تعداد بازدید: 134
به گزارش فارس به نقل از منچسترنیوز، پس از آنکه پلیس در صفحه فیس بوک اطلاعات و تصویر این فرد را برای شناسایی و دستگیری منتشر کرد، خود وی که متوجه ...

به گزارش فارس به نقل از منچسترنیوز، پس از آنکه پلیس در صفحه فیس بوک اطلاعات و تصویر این فرد را برای شناسایی و دستگیری منتشر کرد، خود وی که متوجه موضوع شده بود با مراجعه با این صفحه پست زیر را ارسال کرد: اگر می توانید من را دستگیر کنید.

پلیس در پاسخ به این پیام او مطلب زیر را ارسال کرد: تو مرد جوان و با استعدادی هستی؛ عمرت را تباه نکن. بسیاری از افراد می خواهند به تو کمک کنند اما ابتدا باید خودت به خودت کمک کنی.

سام گرین وود که با استفاده از حساب کاربری خودش وارد فیس بوک شده و این پست را ارسال کرده بود با این اقدام احمقانه شناسایی محل زندگی و حضور خود را برای پلیس بسیار ساده کرد.

تنها 12 ساعت بعد از ارسال این پست، نیروهای گشتی پلیس توانستند او را که در خیابان در حال قدم زدن بود شناسایی و دستگیر کنند. پس از دستگیری این فرد پلیس پیام زیر را در فیس بوک ارسال کرد: دستگیرت کردیم و نگذاشتیم فرار کنی ... حالا مستقیم به زندان می روی.

گرین وود 19 ساله که اهل Newhey در Rochdale است، به علت رانندگی بدون گواهینامه و بدون بیمه نامه به 4 ماه زندان محکوم شده است.

انتهای پیام/ح
برچسب ها:
آخرین اخبار