امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۰۰:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 84508
تاریخ انتشار: ۳ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۲۱:۴۱
تعداد بازدید: 23
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، ساعتی پیش مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت فرابورس ایران برای تصویب صورت‌های ...

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، ساعتی پیش مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت فرابورس ایران برای تصویب صورت‌های مالی، تقسیم سود نقدی، انتخاب روزنامه رسمی و انتخاب اعضای جدید هیأت مدیره برگزار شد.

همچنین پس از برگزاری مجمع عمومی عادی، مجمع فوق‌العاده برای تصویب افزایش سرمایه تشکیل شد.

به گزارش فارس، ریاست مجمع عادی و فوق‌العاده را عسگری مارانی بر عهده داشت و با پیشنهاد هیأت مدیره مبنی بر تقسیم سود 20 تومانی موافقت شد.

براین اساس حق حضور اعضای هیأت مدیره حداکثر 2 جلسه در ماه از مبلغ 400 هزار تومان به 450 هزار تومان و پاداش هیأت مدیره از مبلغ 147 میلیون تومان به 161 میلیون تومان بابت 7 عضو هیأت مدیره در نظر گرفته شد و سهامداران به آن رأی مثبت دادند.
همچنین اعضای مجمع با افزایش سرمایه فرابورس ایران از مبلغ 30 میلیارد تومان به 40 میلیارد تومان از محل سود تقسیم نشده موافقت کردند.
در این جلسه عسگری مارانی اعلام کرد که این میزان افزایش سرمایه بابت توسعه زیرساختهای فنی و آی‌تی در نظر گرفته شده که با توجه به ورود حجم عظیمی از سهام عدالت باید بسترهای لازم فراهم شود.
براساس این گزارش، روزنامه اطلاعات نیز به عنوان روزنامه رسمی فرابورس ایران انتخاب شد.
همچنین 10 شرکت حقوقی از جمله بورس اوراق بهادار تهران، مرکز مالی ایران، سپرده‌گذاری مرکزی، گروه مالی ملت، سرمایه گذاری سهام عدالت، گروه مالی ملت، سرمایه‌گذاری امید، اروند و برخی دیگر از حقوقی‌ها برای عضویت در هیأت مدیره 7 نفره فرابورس اعلام کاندیداتوری کردند.
این انتخابات هم‌اکنون در حال برگزاری است و هنوز نتیجه آن اعلام نشده است و به محض اعلام متعاقباً منتشر خواهد شد.
انتهای پیام/ب
برچسب ها:
آخرین اخبار