امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۰۹:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 84541
تاریخ انتشار: ۳ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۲۱:۴۲
تعداد بازدید: 18
به‌ گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، پایگا خبری «آنتی وار» طی تحلیلی در این باره نوشت: گزارش جدید آژانس بین‌المللی انرژی اتمی ...

به‌ گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، پایگا خبری «آنتی وار» طی تحلیلی در این باره نوشت: گزارش جدید آژانس بین‌المللی انرژی اتمی درباره فعالیت‌های هسته‌ای ایران تاییدی بر همکاری و تبعیت این کشور از آژانس بین المللی انرژی هسته‌ای است.

این گزارش افزود: دیپلمات‌های نزدیک به این موضوع عنوان کردند که آژانس منتظر این گزارش بود که مهر تاییدی مجدد بابت همکاری ایران با گروه 5+1 در تدوین توافق نامه هسته‌ای است.

«آنتی وار» در ادامه نوشت: این گزارش بیانگر تبادل اطلاعات بین ایران و آژانس بین‌المللی هسته‌ای برای ادامه تحقیقات در این زمینه بود و این امر موجب خواهد شد تا کسانی ‌که مدعی کارشکنی ایران هستند خلع سلاح شوند.

این پایگاه خبری در خاتمه به ستایش آژانس بین المللی هسته‌ای از ایران جهت همکاری در زمینه رسیدن به توافق مقدماتی با گروه 5+1 اشاره کرد.

آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در گزارش شب گذشته خود تاکید کرد که ایران 7 گام عملی توافق شده میان 2 طرف را اجرا کرده است و ضمن کاهش ذخایر اورانیوم بر اظهاراتش درباره سایتهای هسته‌ای خود پایبند بوده است.
انتهای پیام/ی
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها