امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۱۰:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 84572
تاریخ انتشار: ۳ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۲۱:۴۹
تعداد بازدید: 59
ابراهیم شمشیری در گفت‌وگو با خبرنگار فارس اظهار کرد: برای تکریم مقام کتابداران کشور در سال جاری افزایش 30 درصدی حقوق در نظر گرفته شده است که از ...

ابراهیم شمشیری در گفت‌وگو با خبرنگار فارس اظهار کرد: برای تکریم مقام کتابداران کشور در سال جاری افزایش 30 درصدی حقوق در نظر گرفته شده است که از خردادماه اعمال می‌شود و طلب فروردین و اردیبهشت کتابداران از این افزایش به آن‌ها پرداخت خواهد شد.

وی از تبدیل وضعیت قرارداد کتابداران خبر داد و افزود: با توجه به اینکه بیشتر کتابداران به صورت استخدام پیمانی هستند، برنامه‌ای تدوین شده تا به رسمی آزمایشی و رسمی تبدیل وضعیت شوند.

شمشیری بیان داشت: اولویت نخست نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور در دولت تدبیر و امید اصلاح حقوق و احکام کتابداران بود که خوشبختانه با نگاه ویژه هیئت امنا و دبیرکل این امر محقق شد.

مدیرکل امور کتابخانه ‌عمومی کشور به افزایش 12 درصدی تعداد کتاب در سال گذشته اشاره کرد و گفت: در سرانه فیزیکی مطالعه مفید هم در سال گذشته 18 درصد رشد را شاهد بودیم.

شمشیری افزود: هم‌اکنون 2 میلیون و 509 هزار نفر عضو از 38 میلیون و 170 هزار جلد کتاب در کتابخانه‌های عمومی کشور بهره‌مند می‌شوند.

انتهای پیام/68001/صا30/آ3004
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها