امروز : چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 21
۲۳:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 84590
تاریخ انتشار: ۳ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۲۱:۵۰
تعداد بازدید: 44
به گزارش خبرنگار موسیقی فارس،  در این کنسرت قطعاتى از شوبرت، بتهوون و شوپن به اجرا در آمد که در میان آنها سونات معروف بتهوون «سونات آپاسیوناتا»  مورد ...

به گزارش خبرنگار موسیقی فارس،  در این کنسرت قطعاتى از شوبرت، بتهوون و شوپن به اجرا در آمد که در میان آنها سونات معروف بتهوون «سونات آپاسیوناتا»  مورد توجه علاقمندان قرار گرفت.

«٣ مومنت موزیکو اپوس ٩٤ »شوبرت، «پولونز اپوس ٢٦ شماره ١» شوپن، «4 مازورکا اپوس ٢٤» شوپن، «نوکتورن اپوس ٩ شماره ١» شوپن، «نوکتورن اپوس ١٥ شماره ٢»شوپن،«اسکرتسو ٣ اپوس ٣٩» شوپن از دیگر قطعات اجرا شده در این کنسرت بودند.

رافائل میناسکانیان اولین هنرمندی است که رسیتال پیانو کلاسیکش از تلویزیون ایران پخش شده است. او تا زمانی که در ایران بود نزد امانوئل ملیک اصلانیان به فراگیری پیانو پرداخت. بعد از دورهٔ دبیرستان برای ادامهٔ تحصیل در رشتهٔ پزشکی به آمریکا رفت. در آنجا بود که ایوب زرکو استاد موسیقی یو سی ال ای استعداد او را در موسیقی و نوازندگی پیانو شناسایی و او را به ادامهٔ تحصیل در رشتهٔ موسیقی تشویق کرد.

وی نزد اساتید شناخته شدهٔ بین‌المللی چون : ایوب زرکو (لوس آنجلس)، کارل اولریش اشنابل(ایتالیا)، ایلونا کابوس (لندن) به تکمیل و فراگیری دانش موسیقی و نوازندگی پیانو پرداخت و همچنین در مدرسه جولیارد در نیویورک تحصیل کرد. وی هم اکنون علاوه بر اجرای کنسرت، به تدریس پیانو در دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران و دانشکده موسیقی دانشگاه هنر مشغول است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها