امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۹:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 84601
تاریخ انتشار: ۳ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۲۱:۵۰
تعداد بازدید: 19
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سید عباس صالحی که در جمع مدیران این موسسه سخن می‌گفت: از تلاش‌های موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سید عباس صالحی که در جمع مدیران این موسسه سخن می‌گفت: از تلاش‌های موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران به عنوان مجری نمایشگاه بین المللی کتاب تهران تشکر کرد.

وی برگزاری نمایشگاه بین المللی کتاب تهران را موفق دانست و مهم ترین دلیل این موفقیت را آرامش و همدلی مدیران نمایشگاه دانست.

وی در ادامه اعتماد به تشکل‌های صنفی نشر و درگیر کردن آن‌ها در تصمیم گیری‌های نمایشگاه، شروع کارهای اجرایی نمایشگاه در زمان مناسب و توجه به ظرفیت و ابعاد و اجزای رسانه‌ای را از دیگر عوامل موفقیت برگزاری نمایشگاه 27 ذکر کرد.

وی ضمن تشکر از موسسه نمایشگاه‌ها به عنوان مجری نمایشگاه کتاب تهران اظهار کرد: موسسه نمایشگاه‌ها جزئی از معاونت امورفرهنگی است و از دیگر فعالیت‌های موسسه در حوزه نمایشگاه‌های کتاب استانی و نمایشگاه‌های کتاب خارجی حمایت می‌کنیم.

وی اظهار داشت: به زودی دبیرخانه نمایشگاه بین المللی کتاب تهران با ترکیبی از ظرفیت های سخت افزاری و نرم افزاری و با مشارکت موسسه نمایشگاه‌ها تشکیل می‌شود.

امیر مسعود شهرام‌نیا، مدیرعامل موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران نیز در این دیدار ضمن تشکر از حضور دکتر صالحی اظهار داشت: این موسسه با تمام توان و نیروی خود در خدمت سیاست‌های جمهوری اسلامی ایران و معاونت امور فرهنگی است.
 
صالحی پیش از این در گفت وگو با فارس از تشکیل این دبیرخانه خبرداده و گفته بود: نقطه شروع دبیرخانه دائمی این است که گروه‌هایی که درگیر نمایشگاه کتاب بوده‌اند چه در حوزه ناشران، پدیدآورندگان، اهالی قلم و رسانه و نهادهای ناظر که به شکل‌های ناظر بر نمایشگاه کتاب بوده‌اند، مشارکت داده شوند.
انتهای پیام/
   

                                                                    
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها