امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۱۲:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 84602
تاریخ انتشار: ۳ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۲۱:۵۰
تعداد بازدید: 19
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، «علی طلوعی»، مدیر شبکه جام جم در گفت‌وگو با خبرنگار روابط عمومی هفتمین اجلاس مجمع عمومی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، «علی طلوعی»، مدیر شبکه جام جم در گفت‌وگو با خبرنگار روابط عمومی هفتمین اجلاس مجمع عمومی اتحادیه رادیو و تلویزیون‌های اسلامی در خصوص نقش رسانه‌های دنیای اسلام در مسئله فلسطین و مبارزه با رژیم صهیونیستی اظهار داشت: مسئله فلسطین از مسائل اصلی دنیای اسلام است که بعد از پیروزی انقلاب اسلامی توجه ویژه‌ای به آن شده است.

وی افزود: با توجه به گستردگی دنیای اسلام باید درباره فلسطین موضعی واحد اتخاذ شود و رسانه می تواند این موضع را در میان ملت‌ها ترویج دهد.

مدیر شبکه جام جم با تاکید بر نقش رسانه‌های دنیای اسلام در نمایش مظلومیت ملت فلسطین به جهانیان خاطرنشان کرد: رسانه‌های دنیای اسلام در کنار وظیفه‌ای که در قبال کشورهای اسلامی دارند، باید برای مردم دنیا پیام آور مظلومیت ملت فلسطین باشند.

طلوعی همچنین نقش رادیو و تلویزیون‌های کشورهای اسلامی را در حل مسئله فلسطین بسیار مهم دانست و تاکید کرد: برای حل مسئله فلسطین باید تمام رسانه‌های دنیای اسلام با یک وحدت رویه مناسب در مقابل هجمه رسانه ای غرب ایستادگی کرده و ماهیت اصلی رژیم صهیونیستی را آشکار سازند.

وی با بیان اینکه دشمن به دنبال تفرقه اندازی در جامعه اسلامی است، تصریح کرد: دشمن به دنبال از بین بردن یکپارچگی جوامع اسلامی است و با کمک رسانه های خود برای آسیب رساندن به دنیای اسلام، در جهت تقویت گروههای تندروی تکفیری و سلفی تلاش میکنند.

طلوعی در پایان تولید فیلم های اسلامی برای مقابله با فیلم های هالیوودی را مهم دانست و تشریح کرد: اگر بتوانیم فیلم های ارزشمند اسلامی را مورد حمایت قرار دهیم، فیلم های هالیوودی نمی توانند در سبک زندگی ما اثر گذارباشند و بدین ترتیب از لیست محصولات فرهنگی که موجود در بازار خارج می شوند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها