امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۵:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 84611
تاریخ انتشار: ۳ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۲۱:۵۱
تعداد بازدید: 20
به گزارش خبرنگار دفتر منطقه‌ای فارس در آمریکای لاتین، در طول این نشست با حضور نمایندگانی از آرژانتین، برزیل، شیلی، اروگوئه و ونزوئلا به ارائه ...

به گزارش خبرنگار دفتر منطقه‌ای فارس در آمریکای لاتین، در طول این نشست با حضور نمایندگانی از آرژانتین، برزیل، شیلی، اروگوئه و ونزوئلا به ارائه پروژه‌هایی مبنی بر تقویت دسترسی به عدالت در کشورهای آمریکای لاتین و کارائیب پرداخته شد.

خبرگزاری «تلسور» در این خصوص نوشت: «سیروآرائوجو» مدافع حقوق ملی ونزوئلا در این جلسه اظهار داشت: ما باید با افزایش اتحاد بین کشور‌های آمریکای لاتین، بهترین شکل از عدالت اجتماعی را ایجاد کنیم که این اتحاد ملزم به پیوستن بازار مشترک جنوب (مرکوسور) است.

وی در سخنرانی خود، به ارائه یک پروژه برای ایجاد یک کمیسیون در امور کار در ونزوئلا پرداخت که به تصویب تمام شرکت‌کنندگان در این جلسه رسید که هدف این پروژه ارزیابی کمک‌های موسسات در جهت ایجاد عدالت اجتماعی بین قشر آسیب‌پذیر بود.

«آرائوجو» در ادامه این طور بیان کرد که با ایجاد کمیسیون‌های کاری که به برقراری عدالت اجتماعی کمک می‌کنند، انتظار می‌رود که این شیوه در کشورهای دیگر نیز اجرا شود و همچنین باعث کاهش نرخ جرم و جنایت در کشورهای درگیر این مسئله و بهبود سطح زندگی افراد شود.

وی ادامه داد: حفظ امنیت و تداوم همگرایی در اولویت کاری هیئت رسمی مدافعان عمومی بازار مشترک آمریکای جنوبی (Blodepm) می‌باشد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها