امروز : چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۱۳:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 84621
تاریخ انتشار: ۳ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۲۱:۵۱
تعداد بازدید: 12
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی کنگره آمریکا، پنتاگون روز جمعه اعلام کرد که 21 تأسیسات نظامی خود ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی کنگره آمریکا، پنتاگون روز جمعه اعلام کرد که 21 تأسیسات نظامی خود در اروپا را تعطیل می‌کند و این اقدام سالانه 60 میلیون دلار را ذخیره می‌کند.

تعطیلی این پایگاههای نظامی بخشی از تلاش‌های از قبل اعلام شده پنتاگون محسوب می شود اما این تصمیم به نوعی در این شرایط که آمریکا تلاش‌ می‌کند به همپیمانان اروپایی خود متعاقب پیوستن «کریمه» به روسیه، تضمین دهد، به نوعی غیرقابل انتظار است.

طبق این گزارش، تعطیلی شامل تأسیسات تفریحی و مسکونی در پایگاههای نظامی آمریکا و ناتو در سراسر اروپا از جمله یک هتل و یک زمین گلف و محوطه تمرین تیراندازی می‌شود اما برخی از تأسیسات ذخیره مهمات نیز تعطیل خواهد شد.

دریادار «جان کربای» سخنگوی پنتاگون روز جمعه در یک کنفرانس خبری گفت که اولین دور از چنین تعطیلی‌های تأسیسات نظامی آمریکا در کشورهای آلمان، ایتالیا، دانمارک، یونان، انگلیس و بلژیک صورت می‌گیرد و ادامه این تعطیلی‌ها در کشورهای دیگر است.
انتهای پیام/ی
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها