امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 19
۰۳:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 84627
تاریخ انتشار: ۳ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۲۱:۵۱
تعداد بازدید: 16
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری تلویزیون «المنار»، «خالد الرواس» رئیس جنبش «ناصری‌های دموکراتیک» لبنان ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری تلویزیون «المنار»، «خالد الرواس» رئیس جنبش «ناصری‌های دموکراتیک» لبنان با تبریک عید «مقاومت و آزادسازی» به «سید حسن نصر الله» دبیر کل حزب الله و همه ملت لبنان، درست بودن رویکرد گزینه مقاومت در آزاد سازی همه سر زمین‌های (اشغالی) و آزادی بدون قید و شرط اسیران را تاکید کرد و افزود: مقاومت همواره نیازی ملی برای پاسداری از حاکمیت و ثروت‌های ملی از طمع‌های اسرائیل است.

وی افزود: استراتژی دفاعی که هم اکنون بر میز گفت‌وگوهای ملی قرار دارد بایستی از اکنون به بعد حول محور آزادسازی و دفاع متمرکز شود، نه اینکه تنها به مقوله دفاع بپردازد.

از طرفی دیگر، «وجیه البعرینی» رئیس «کنگره مردمی» لبنان در منطقه «عکار» نیز با برقراری تماسی چهاردهمین سالروز عید مقاومت و آزادسازی را به «نبیه بری» دبیر کل جنبش «أمل» و رئیس پارلمان لبنان تبریک گفت و مواضع ملی گرایانه وی در همه زمینه‌ها را ستود.

25ماه مه سال 2000، روز خروج اشغالگران صهیونیست‌ از جنوب لبنان را می‌توان اولین حلقه شکست‌های متوالی صهیونیست‌ها در برابر اراده فولادین محور مقاومت دانست. این مناسبت که توسط مقاومت اسلامی به عبد «مقاومت و آزاد سازی» نامگذاری شده است،  یادآور اولین پیروزی قطعی مقاومت لبنان در مقابل رژیم صهیونیستی  و آغاز زنجیره پیروزی‌های این حزب مردمی و آغاز روند زوال و نابودی دشمن صهیونیستی است.

در 25 می سال 2000 ارتش دشمن صهیونیستی پس از 22 سال اشغالگری، از مناطق جنوب لبنان عقب‌نشینی کرد، این عقب‌نشینی به دلیل ضربه‌های سخت مقاومت اسلامی لبنان و نا امیدی ارتش اسرائیل از دستیابی به پیروزی در مقابل حزب الله لبنان صورت گرفت. ارتش دشمن صهیونیستی در حالی به عقب نشینی خفت بار از جنوب لبنان تن داد که توسط بسیاری از قدرت‌های غربی و عربی حمایت و پشتیبانی می‌شد.

انتهای پیام/ی
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها