امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۲۳:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 84634
تاریخ انتشار: ۳ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۲۱:۵۱
تعداد بازدید: 17
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری الشرق قطر، «سالم مبارک آل شافی» سفیر دولت قطر در دیدار با محمد شیمشک ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری الشرق قطر، «سالم مبارک آل شافی» سفیر دولت قطر در دیدار با محمد شیمشک وزیر مالی ترکیه اعلام کرد: روابط  قطر و ترکیه در زمینه‌های مختلف وارد مرحله بی‌سابقه و هماهنگ شده است.

سفیر قطر با بیان اینکه دو طرف در زمینه همکاری‌های سیاسی به هماهنگی بی‌سابقه‌ای رسیده‌اند، گفت: سیاست‌های خارجی دو کشور با یکدیگر هماهنگ شده است.
قطر و ترکیه دو کشور از بزرگ‌ترین حامیان گروه‌های مسلح در سوریه و از مخالفان سرسخت دولت سوریه هستند که بنا بر اعلام کوفی عنان فرستاده ویژه سازمان ملل در امور سوریه، کمک‌های شایانی به افراد مسلح در سوریه کرده‌اند.

سفیر قطر با بیان اینکه گام‌هایی به منظور تقویت همکاری‌ها در زمینه سیاست خارجی دو طرف برداشته شده است، افزود: تمام راه‌های ارتباطی دو کشور برای توسعه همکاری بیشتر باز شده است.

وی همچنین با اشاره به گسترش روابط اقتصادی دو کشور قطر و ترکیه، تصریح کرد: ترکیه موفق شده است تا با بالاترین پیشنهاد به ارزش 4 میلیارد و 400 میلیون دلار، برنده مناقصه پروژه مترو قطر شود.

آل شافی اظهار داشت: روزهای آینده اخبار بیشتری از توافقات دو کشور در رسانه‌ها اعلام خواهد شد.

انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها