امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۱۹:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 84638
تاریخ انتشار: ۳ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۲۱:۵۱
تعداد بازدید: 19
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، فعالان رسانه‌‌ای انقلاب 14 فوریه با انتشار تصاویری از مراسم تشییع پیکر «سید محمود سید محسن» ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، فعالان رسانه‌‌ای انقلاب 14 فوریه با انتشار تصاویری از مراسم تشییع پیکر «سید محمود سید محسن» که به ضرب گلوله‌ نیروهای رژیم آل خلیفه به شهادت رسیده بود، اعلام کردند که ملت انقلابی بحرین مراسم تشییع پیکر این شهید را با وجود تهدیدات وزارت کشور منامه، هر چه باشکوه‌تربرگزار کردند.

گروه‌های مخالف بحرینی پیش از این تهدید کرده بودند که در صورت جلوگیری مقامات امنیتی از تشییع پیکر شهید «سید محمود سید محسن» در ستره، سه تظاهرات اعتراض آمیز در مناطق «ستره»، «ابو صبیع» و «عالی» برگزار خواهند کرد.

بر اساس این گزارش، گروه‌های مخالف بحرینی همچنین به اقدام وزارت کشور این کشور در جلوگیری از برگزاری راهپیمایی دیروز (جمعه) در منطقه «الدراز» واکنش نشان دادند. مخالفان بحرینی روز جمعه گذشته را روز همبستگی با خانواده دو شهید سید محمود و عبدالعزیز العبار اعلام کرده بودند.

این گزارش حاکی است که وزارت کشور بحرین روز گذشته در صفحه خود در شبکه اجتماعی توییتر با اعلام مخالفت خود با تظاهرات روز جمعه در خیابان «البدیع»، برگزاری آن را غیر قانونی و شرکت کنندگان در آن را قانون شکن دانست.

انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها