امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۰۶:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 84645
تاریخ انتشار: ۳ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۲۱:۵۱
تعداد بازدید: 21
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، پایگاه خبری «مرآة البحرین» در خبری فوری به نقل از وکیل مدافع نبیل رجب اعلام کرد: «نبیل رجب» ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، پایگاه خبری «مرآة البحرین» در خبری فوری به نقل از وکیل مدافع نبیل رجب اعلام کرد: «نبیل رجب» رئیس مرکز حقوق بشر بحرین بعد از دو سال حبس بعد از ظهر امروز (شنبه) از زندان‌ آزاد شد.

این گزارش حاکی است که «نبیل رجب» به علت دفاع از حقوق بشر در بحرین و اعترض به نقض حقوق بشر در کشورش از سوی نظام منامه توسط نیروهای رژیم آل خلیفه بازداشت شده و به دو سال حبس محکوم شده بود.
نبیل رجب پس از آزادی از زندان بر سر مزار مادرش حضور پیدا کرد و به همراه دختر، پسر و همسر خویش علامت پیروزری را بالا بردند.

رئیس مرکز حقوق بشر بحرین مدتی قبل از بازگشت به بحرین و بازداشتش توسط نیروهای امنیتی آل خلیفه در مصاحبه‌ای با شبکه المنار در لبنان با تاکید بر اینکه ترسی از بازگشت به بحرین ندارد و به کشورش باز خواهد گشت، تأکید کرد که این رژیم آل‌خلیفه است که از بحرین خارج خواهد شد.

طی سه سالی که از انقلاب بحرین می‌گذرد، نبیل رجب چندین بار توسط رژیم آل خلیفه بازداشت شده است که اولین آن به بیست مارس 2011 باز می‌گردد و با ضرب و شتم وی، چندین ساعت در وزارت کشور بحرین وی را مورد باز جویی قرار دادند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار