امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۱۹:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 8465
تاریخ انتشار: ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۵۱
تعداد بازدید: 87
محمد احمدی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی باشگاه خبری فارس «توانا» با اشاره به وضعیت جلسه شورای عالی کار برای توافق در زمینه افزایش حق مسکن و خواروبار ...

محمد احمدی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی باشگاه خبری فارس «توانا» با اشاره به وضعیت جلسه شورای عالی کار برای توافق در زمینه افزایش حق مسکن و خواروبار کارگری، اظهار داشت: قرار بود تا اواخر اردیبهشت ماه این جلسه برگزار شود اما هنوز خبری نیست و اعضا نیز منتظر این جلسه هستند.

وی ادامه داد: براساس قانون جلسات شورا باید هر ماه یکبار برگزار شود تا مباحث و مسائل گوناگون بررسی و کارشناسی شود.

نماینده کارگران در شورای عالی کار با بیان اینکه جمع‌بندی و تفاهم در خصوص حق مسکن کارگران در صورت تشکیل جلسه حاصل خواهد شد، گفت: کارگران با این موضوع موافق بوده و رئیس جمهور نیز قول دادند و در جلسه نیز تفاهم بر سر میزان افزایش است.

نائب رئیس کانون عالی شوراهای اسلامی کار تاکید کرد: در صورتی که توافق با طرف کارفرما حاصل نشود با توجه به ترکیب شورای عالی کار رای‌گیری خواهد شد.

این فعال کارگری افزود: این شورا سه ضلع دارد و دو طرف آن موافق موضوع هستند و در صورتی که مصوب شود برای همه لازم‌الاجرا است.

وی با بیان اینکه تمام تلاشمان این است که کارفرمایان نیز با این موضوع موافقت کنند، تصریح کرد: این موضوع بر اساس مصالح کشور و معیشت کارگران انجام خواهد شد.
انتهای پیام/ح
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها