امروز : یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 25
۰۵:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 84651
تاریخ انتشار: ۳ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۲۲:۲۷
تعداد بازدید: 19
علیرضا قاسمی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان، با اشاره به 20 خردادماه روز جهانی صنایع‌دستی اظهار کرد: هر ساله و طبق سنوات قبلی نمایشگاه ...

علیرضا قاسمی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان، با اشاره به 20 خردادماه روز جهانی صنایع‌دستی اظهار کرد: هر ساله و طبق سنوات قبلی نمایشگاه صنایع‎‌دستی تهران برگزار شده و همه استان‌ها در آن حضور خواهند یافت.

وی تصریح کرد: استان همدان نیز با 11 غرفه با حضور هنرمندان برتر و با ارائه صنایع‌دستی همدان در این نمایشگاه حضور خواهد یافت.

معاون صنایع‌دستی سازمان میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری همدان یادآور شد: هفت غرفه ورک‌شاپ نیز در این نمایشگاه پیش‌بینی شده که صنعتگران با حضور در آنجا کار خود را ارائه خواهند کرد.

وی بیان داشت: برنامه‌های متنوعی هم برای این هفته در همدان در نظر گرفته شده که یکی از آنها همکاری بخش خصوصی در نمایشگاه دائمی همدان و برگزاری نمایشگاه به مدت یک هفته است.

قاسمی خاطرنشان کرد: ثبت‌نام هنرمندان برای استقرار در غرفه‌ها آغاز شده، اما تلاش برای افزایش روزهای نمایشگاه صنایع‌دستی هنوز ادامه دارد.

وی اضافه کرد: در شهر لاله‌جین و سایر شهرستان‌ها حداقل یک بازارچه پیش‌بینی شده تا صنعتگران و هنرمندان بتوانند ضمن ارائه آثار شرایطی را برای بازدیدی گردشگران فراهم کنند.

معاون صنایع‌دستی سازمان میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری همدان گفت: تجلیل از پیشکسوتان صنایع‌دستی و دیدار با آنها و برنامه‌های متنوع دیگری که اطلاع‌رسانی خواهد شد، از دیگر برنامه‌های هفته صنایع‌دستی است.

انتهای پیام/89003/ب20
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها