امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۱۳:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 84660
تاریخ انتشار: ۳ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۲۲:۲۷
تعداد بازدید: 134
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، محمدمهدی تندگویان در بازدید از خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس گفت: از روز اول تشکیل شورای شهر چهارم، ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، محمدمهدی تندگویان در بازدید از خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس گفت: از روز اول تشکیل شورای شهر چهارم، رسانه ها و حتی بیشتر رسانه های اصلاح طلب، به سمت سیاسی کردن شورا رفتند و در همه موضوعات به دنبال بهانه ای برای سیاسی کردن موضوع هستند. در حالی که این اشتباه رسانه هاست و علت آن هم این است که در کشور ما حزب هیچ تعریف و جایگاهی ندارد.

وی ادامه داد: اعضای شورای چهارم با یکدیگر متحد هستند و به دنبال سیاسی کاری نیستند. اینکه در انتخاب شهردار یا رئیس شورا چه کسی به کدام کاندیدا رای داد، معنایش سیاسی کاری نیست. برای مثال آقای حافظی، رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری در صحن شورا کنار من می نشیند و بسیار تخصصی با موضوعات برخورد می کند و به من هم خیلی لطف دارد و گاهی با من مشورت می کند و من نیز به ایشان ارادت دارم. می گویند ایشان وابسته به جبهه پایداری است، من که رفتاری دال بر این موضوع از ایشان ندیدم و معتقدم اگر چهار نفر مثل ایشان در شورا بودند که دلسوزِ شهر بودند، حتی اگر منِ تندگویان هم در شورا نباشم، اشکالی ندارد؛ اما کار مردم راه بیفتد.

تندگویان با انتقاد از رویکرد برخی رسانه ها به شورای چهارم گفت: اگر یک خبرگزاری یا رسانه ای با سوالات و شگردهای مطبوعاتی خود توانست ثابت کند که من اصلا معاند نظام هستم، این چه دردی از مردم دوا می کند؟ چرا رسانه های ما به دنبال مسائلی هستند که هیچ خیری برای شهر و مردم در آن نیست؟

سخنگوی کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر، نگرانی درباره اینکه شورای چهارم به سرنوشت شورای اول دچار شود را نگرانی مطبوعات دانست و گفت: من اصلا نشانه ای از این اتفاق در شورای چهارم نمی بینم.

وی اضافه کرد: بحث و اختلاف نظر درباره موضوعات تا یک سطحی طبیعی است و اگر همین مقدار تبادل نظر هم نباشد که باید شورا را تعطیل کنیم. اما رسانه ها نباید انتقاد تخصصی به عملکرد شهرداری را به سمت سیاسی شدن ببرند.

تندگویان در ادامه با اشاره به برخی بداخلاقی هایی رسانه ای درباره خود و پدرش گفت: من به عنوان محمدمهدی تندگویان، یک برند و نامی دارم که متعلق به من هم نیست، مال ایران است و کسی حق ندارد آن را زیر سوال ببرد.

فرزند شهید تندگویان افزود: اگر به خود من انتقاد تخصصی و کارشناسانه شود، مشکلی ندارم و معتقدم باید وارد بودن یا نبودن آن بررسی شود. اما ناراحتی ام از این است که چرا باید با ریشه ها برخورد کنیم. اما اصالت من فرزند شهید است.

وی با اشاره به انتخابات شوراها گفت: ما در انتخابات شورا با لیست فرزندان شهدا حضور یافتیم،  در حالی که برخی گروه ها برخوردهای مادی با ما داشتند و حتی بعضا گفتند پول بدهید تا اسمتان را در لیست خود قرار بدهیم!
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها